N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.
Apie meilę. Tik suaugusiems
Pro lyubov'. Tol'ko dlya vzroslykh (2017)
Žanras: Komedija
Sukurta: Rusija
Platintojas: Best Film, UAB
Kino teatruose nuo: 2017-09-01
Trukmė: 1h 49 min
Cenzas: N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.

Vienišiams ir turintiems antrą pusę; viengungiams ir sutuoktiniams; „misionieriams“ ir „svingeriams“. Sultinga komedija „Apie meilę. Tik suaugusiems“.

Į Rusijos sostinę skaityti paskaitos apie meilę atvyksta itin populiarus užsienio lektorius (jo vaidmeniui filmo autoriai pasikvietė patį John‘ą Malkovich‘ių). Pasiklausyti jo patarimų, sužinoti siūlomų sprendimų ir pabandyti surasti išeitį iš susidariusios situacijos susirenka didžiulė ir marga minia žmonių. Nors ir skirtingi, visi paskaitos dalyviai iš esmės sprendžia vieną ir tą patį klausimą, tik skirtingomis aplinkybėmis.

Viena mergina niekaip nesusiranda antrosios pusės, nesuvokdama, kad savo atžagarumu atstumia visus bent kiek susidomėjusius kandidatus. Ir tik neprilygstamas vieno vaikino atkaklumas sugebės palaužti karingąją merginą. 15 metų santuokoje praleidusi pora buvusią romantiką sugalvoja atgaivinti svingerių klube. Paauglę kamuoja noras prarasti nekaltybę; subrendusi moteris ieško romantiško gerbėjo, galinčio jai skaityti eiles; o bevaikė pora – tinkamo kandidato pratęsti giminę. Natūraliu būdu.

Daugybė istorijų, aistrų, ieškojimų ir atradimų vasaros karščiu alsuojančioje Maskvoje. Šiltoje, juokingoje ir išskirtinai seksualioje juostoje nusifilmavo Fiodoras Bondarčiukas, Anna Michalkova, Goša Kucenko, Jurijus Kolokolnikovas, Viktorija Isakova, Aleksandras Palis, Maksimas Matvejevas, Ravšana Kurkova, Alisa Chazanova ir dar daugybė kitų Rusijos kino žvaigždžių. Tarp jų, beje – ir lietuvė Ingeborga Dapkūnaitė.

Nuotaikingos gyvenimiškos komedijos „Apie meilę. Tik suaugusiems“ premjera Lietuvoje – rugsėjo 1 dieną.

Filmas rusų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierė ir prodiuserė: Anna Melikyan („Žvaigždė“, „Apie meilę“, „Undinėlė“) Vaidina: John Malkovich („Rizikinga erzinti diedukus“, „Perskaityk ir sudegink“, „Žmogus su geležine kauke“), Ingeborga Dapkūnaitė („Saulės nudeginti“, „Septyni metai Tibete“), Aleksandr Pal (“Karti, karti...“), Fiodor Bondarčiuk („Vaiduoklis“), Goša Kutsenko („Meilė seilė“), Anna Michalkova ir kiti.