N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Terminatorius 2. Paskutinio teismo diena 3D
Terminator 2: Judgment Day 3D (2017)
Žanras: Veiksmo, fantastinis, mokslinė fantastika
Sukurta: JAV
Platintojas: Garsų Pasaulio Įrašai UAB
Kino teatruose nuo: 2017-08-25
Trukmė: 2h 17 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.

Jis sugrįžta – 3D formate!

Kai prieš visą ketvirtį amžiaus filme “Terminatorius 2. Paskutinio teismo diena” išgirdome geležinę misterio Visata frazę „I‘ll be back“ („Aš sugrįšiu“), nė numanyti negalėjome, kad ji mus vėl pasieks iš ekranų. Režisierius Jamesas Cameronas, jau sėkmingai išbandęs filmo konvertavimą į 3D formatą su „Titaniku“, naujam gyvenimui nusprendė prikelti ir „Terminatorių 2“ – blokbasterį, turintį gerbėjų tarp įvairaus amžiaus žiūrovų.

Sėkmingiausias veiksmo ir mokslinės fantastikos filmų režisierius, tapo ir 3D formato „tėvu“ plačiojoje industrijoje. Jamesas Cameronas, turintis inžinieriaus išsilavinimą, pats sukūrė savo 3D filmavimo kameras. „Terminatorius 2. Paskutinio teismo diena“ pirmąkart ekranuose žybtelėjo 1991 metais su salę drebinančiais specialiaisiais garso ir vaizdo efektais. O jo pilnai atnaujinta 3D versija – tai jau kitas, aukštesnis kino efektų lygis, su kuriuo užaugs ir naujos filmo fanų kartos XXI amžiuje.

Žmonija 1997-aisiais, išgyvenusi atominę apokalipsę, gyvena nuožmioje kovoje su savo pačių sukurtais robotais ir mašinomis, kuriuos valdo piktavalis „Skynet“. Norėdama galutinai eliminuoti žmonijos pasipriešinimo lyderį Džoną Konorą (akt. Edwardas Furlongas), „Skynet“ siunčia į praeitį roboto prototipą, kurio misija – nužudyti jį dar vaikystėje. Pirmą kartą, „Skynet“ tą pabandė padaryti dar 1984-aisiais nusiusdamas mirtį nešantį T-800, kai Džonas Konoras dar nebuvo gimęs, tačiau jam nepavyko. Antrasis, pažangesnis modelis T-1000 (akt. Robertas Patrickas), pagamintas iš pavidalą galinčio keisti lydinio, nusiunčiamas 1990-aisiais, kuriuose pradeda Džono ir jo motinos Saros Konor (akt. Linda Hamilton) persekiojimą. Ateities žmonės gelbėti jaunąjį lyderį išsiunčia kitą terminatorių (akt. Arnoldas Schwarzeneggeris). Civilizacijos ateitis – jo rankose. Galinga robotų dvikova tampa istorine. Kol vaikas moko terminatorių žmogiškumo, jo motina skuba sunaikinti pirmuosius sukurtus protingų mašinų pavyzdžius. Turėdami juos saugantį išauklėtą „gerietį“ terminatorių, Konorai pradeda keisti žmonijos ateitį.

„Terminatorius 2“ – viena iš visų laikų didžiausių ir daugiausiai uždirbusių franšizių. Keturi „Oskarai“ ir du BAFTA apdovanojimai už specialiuosius ir vizualiuosius efektus. Tai populiariausia dalis iš visų terminatorių sagos, keliantis klausimus apie ateitį, likimą, laisvą valią ir technologijas, turi 4 milijonus fanų Facebook puslapyje.

Jameso Camerono „Terminatorius 2. Paskutinio teismo diena 3D“ Lietuvos kino teatruose – nuo rugpjūčio 25d.

REŽISIERIUS: James Cameron („Terminatorius“, „Svetimi“, „Gelmė“, „Titanikas“, „Melas vardan tiesos“, „Įsikūnijimas“)

VAIDINA: Arnoldas Schwarzeneggeris („Nesunaikinami“, „Dvyniai“, „Grobuonis“, „Terminatorius“, „Konanas Barbaras“), Linda Hamilton („Terminatorius“, „Dantės viršukalnė“, „King Kongas gyvas“), Robertas Patrickas („Nesaugus prieglobstis“, „Ties jausmų riba“), Edwardas Furlongas („Detroitas – roko miestas“, „Amerikos istorija X“), kt.