N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Amitvylio siaubas. Pabudimas
Amityville: The Awakening (2017)
Žanras: Siaubo, siaubo trileris
Sukurta: JAV
Platintojas: Theatrical Film Distribution, UAB
Kino teatruose nuo: 2017-07-28
Trukmė: 1h 25 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.

Bela, jos mažoji sesutė Džiuljeta ir į komą paniręs Belos brolis dvynys Džeimsas persikrausto į naują miestą ir įsikuria sename name. Kraustytis į naujus namus niekas nenorėjo, tačiau vieniša trijulės mama Džoana, stengdamasi sutaupyti pinigų brangiam sūnaus gydymui, neturėjo kitos išeities.

Tarsi nepakaktų įtampos naujoje mokykloje, ramybės Bela neranda ir namuose. Mergina pastebi, kad juose dedasi keisti dalykai – ji nuolat sapnuoja siaubingus košmarus. Bela pradeda įtarti, kad mama nuo jos šį tą slepia. Netrukus paaiškėja, kad šeima atsikraustė į klaikiomis istorijomis apipintą legendinį Amitvylio namą, kuriame kadaise apsėstas vyras išžudė visą savo šeimą.

„Amitvylio siaubas. Pabudimas“ tai stingdančios įtampos ir siaubo kupinas filmas, kuriame naujai atgimsta klasikinio siaubo filmo „Amitvylio košmaras“ istorija. Pastarasis filmas buvo sukurtas pagal tikrą istoriją, todėl šiuos tikrus siaubingus dalykus menančių detalių yra ir naujajame filme.

Pagrindinis vaidmenis šiurpioje dramoje atlieka sparčiai kylanti jaunoji Holivudo žvaigždė Bella Thorne, taip pat Jennifer Jason Leigh, Cameronas Monaghanas ir kiti.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Franck Khalfoun („Wron Turn at Tahoe“, „Maniac“, „i-Lived“)

Vaidina: Cameron Monaghan, Bella Thorne, Jennifer Morrison