N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda
Gražuolė ir Pabaisa 3D
Beauty and the Beast 3D (2017)
Žanras: Drama, šeimos
Sukurta: JAV
Platintojas: Theatrical Film Distribution, UAB
Režisierius: Bill Condon
Kino teatruose nuo: 2017-03-17
Trukmė: 2h 09 min
Cenzas: N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda

1740-aisias prancūzų rašytoja Gabrielle-Suzanne de Villeneuve parašiusi pasaką „Gražuolė ir pabaisa“ turbūt net nesvajojo, kad ši istorija gyvuos šimtmečius.

Bela (akt. Emma Watson) – miela ir kilniaširdė mergina, kuriai brangiausias pasaulyje yra jos tėtis. Šiam pakliuvus į bėdą, mergina nė nesusimąsčiusi ryžtasi pasiaukoti ir tapti Pabaisos (akt. Dan Stevens) įkaite prabangiuose jo rūmuose.

Nepaisant iš pradžių tarp jų tvyrojusio nepasitikėjimo ir baimės, Bela pamažu pradeda pažinti tikrąjį Pabaisos grožį – po siaubinga išore slypinčią didžiulę ir mylinčią jo širdį.

Tačiau vos tik jiems susidraugavus, Pabaisai iškyla mirtinas pavojus – gražuolės Belos gelbėti atvyksta medžiotojas Gastonas (akt. Luke Evans), kuris gailesčio nejaučia niekam...

Naujojoje „Disney“ studijos ekranizacijoje šįkart susipina klasikinė istorija ir pažangiausios šiuolaikinės technologijos, tad kompiuteriu sukurti magiški personažai atrodys tarsi gyvi.

Nuostabūs kostiumai, kerinti muzika, kurią sukūrė net aštuonių „Oskarų“ laureatas, kompozitorius Alanas Menkenas, ir nemari tikrosios meilės istorija užburs ir didelius, ir mažus.

Daugeliui žinomą istoriją naujam gyvenimui prikelti ryžosi režisierius Billas Condonas („Brėkštanti aušra. 1 dalis“, „Brėkštanti aušra. 2 dalis“, „Penktoji valdžia“), o ją papasakoti buvo patikėta žaviajai britei, išaugusiai „Hario Poterio“ Hermionos uniformą Emmai Watson, aktoriui, tituluotam seru, Ianui McKellenui, Kevinui Kline'ui, Ewanui McGregorui ir kitiems.

Ši filmo versija bus rodoma anglų kalba su lietuviškai subtitrais ir 3D formatu.

Režisierius: Bill Condon („Brėkštanti aušra. 1 dalis“, „Brėkštanti aušra. 2 dalis“, „Penktoji valdžia“)

Vaidina: Kevin Kline, Emma Watson, Sir Ian McKellen, Josh Gad, Luke Evans, Gugu Mbatha-Raw, Dan Stevens, Audra McDonald, Stanley Tucci, Ewan McGregor