N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
KP17: Mėnesiena
KP17: Moonlight (2016)
Žanras: Festivalių favoritai
Sukurta: JAV
Platintojas: Kino pavasaris, VŠĮ
Kino teatruose nuo: 2017-03-23
Trukmė: 1h 51 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.

Istoriją sudaro trys dalys, aprėpiančios afroamerikiečio vaikino Širono vaikystę, paauglystę ir brandos metus. Būdamas vaikas jis gyvena su vieniša motina skurdžiame Majamio priemiestyje. Moteriai svarbiau gauti dozę narkotikų nei pasirūpinti vaiku. Berniukas labai kuklus, smulkaus sudėjimo ir dėl to dažnai prie jo priekabiauja kiti vaikai. Jį apsiima globoti narkotikų dileris Chuanas ir jo draugė Teresa. Paauglystėje situacija ne ką geresnė – prie vaikino kabinėjasi ir iš jo tyčiojasi bendraklasiai. Tačiau Široną draugiškai priima Kubos amerikietis Kevinas. Būtent šie du žmonės – Chuanas ir Kevinas padeda Šironui subręsti, pažinti save ir tapti tokiu, kokiu jis yra.

„Be galo poetiškas ir emociškai paveikus filmas, nuotaika kažkuo primenantis „Kuprotą kalną“. Juosta labai savalaikė, ypač dėl praėjusių metų įvykių, kurie buvo itin baugūs JAV mažumoms: nežmogiškas policijos elgesys su afroamerikiečiais ir homofobiškas išpuolis Orlando gėjų klube.“ (S. Lingevičiūtė)

Kalba: anglų

Subtitrai: lietuvių

Režisierius: Barry Jenkins

Scenarijaus autorius: Barry Jenkins

Aktoriai: Mahershala Ali, Shariff Earp, Duan Sanderson, Alex R. Hibbert, Janelle Monáe, Naomie Harris, Jaden Piner, Ashton Sanders, Jharrel Jerome