N-18. Suaugusiems nuo 18 metų.
TV6 premjera: ZERO 3
TV6 premjera: ZERO 3 (2017)
Žanras: Komedija, lietuviškas, korupcinė veiksmo komedija
Sukurta: Lietuva
Platintojas: Cinema Cult Distirbution, UAB
Kino teatruose nuo: 2017-01-25
Trukmė: 1h 30 min
Cenzas: N-18. Suaugusiems nuo 18 metų.

Kai į skandalą su narkotikais įsipainiojusi prokurorė paskelbia aukcioną aukščiausios valdžios korupciją įrodančiai medžiagai, rinkimus beviltiškai pralaiminčios opozicijos lyderis pasiryžta padaryti bet ką, kad tik pajėgtų sumokėti didžiausią kainą, net jeigu reiktų paimti labai rizikingą paskolą. Viską aukštyn kojomis apverčia į sustyguotą kyšininkavimo mechanizmą netikėtai įsipainiojęs, paskutinis iš Lietuvos dar nepabėgęs pabėgėlis. Kertines valdžios institucijas apraizgęs neatsakingumo, korupcijos ir bukumo voratinklis staiga susivelia į gremėzdišką, neišnarpliojamą aistrų bei interesų raizgalynę, puikiai iliustruojančią, kaip iš tiesų funkcionuoja Lietuvos valstybė.

Korupcinė veiksmo komedija „Zero 3“ – tai negailestingas pasišapymas iš neseniai per šalį nuvilnijusios rinkiminės isterijos, korumpuotos politinės sistemos ir lietuviško pramogų pasaulio.

Filme vėl pamatysite pamėgtus „Zero“ personažus, kuriuos įkūnija Inga Jankauskaitė, Ramūnas Cicėnas, Rimantė Valiukaitė, Gytis Ivanauskas, Mindaugas Papinigis, Kęstutis Jakštas, Ramūnas Rudokas, Andrius Bialobžeskis ir kiti.

Filmas lietuvių kalba be subtitrų.

Pirk 3 bilietus FORUM CINEMAS kino centrų kasose ir gauk dovanų Vovos kulką.

*Vovos kulkų kiekis ribotas