N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti 3D
Fantastic Beasts And Where To Find Them 3D (2016)
Žanras: Nuotykių, fantastinis, šeimos
Sukurta: JAV
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 2016-11-18
Trukmė: 2h 12 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.

Magiškasis J. K. Rowling sukurtas burtininkų pasaulis sugrįžta į kino ekranus! Visų Hario Poterio fanų laukiamiausiame metų filme pasakojama apie burtininką Niutą Skamaderį, parašiusį knygą „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“, iš kurios Hogvartse mokėsi ir pats Haris Poteris. Tad naujasis filmas nukels mus į J. K. Rowling magijos pasaulį kelias dešimtis metų prieš Harį Poterį ir į kitą Žemės rutulio pusę.

Į Jungtinių Valstijų burtininkų kongresą atvykusį magiškuosius gyvūnus tyrinėjantį ir gelbėjantį Niutą Skamanderį ištinka bėda – pasprunka keletas jo stebuklingame lagaminėlyje laikytų fantastinių gyvūnų. Tuo pasinaudojusi suaktyvėja burtininkų išnaikinimo siekianti organizacija. Magijos pasaulio valdžia dėl to labai nepatenkinta ir Niutas priverstas sprukti. Krizę dar labiau paaštrina didėjanti nesantaika tarp burtininkų ir žiobarų. Skamanderis privalo išsiaiškinti, kas slypi už staiga kilusio chaoso ir skleidžiamos panikos, ir, be to, kuo greičiau sugaudyti iš jo lagaminėlio pasprukusius fantastinius gyvūnus, kol šie nespėjo pridaryti žalos.

Ši filmo versija bus rodoma 3D formatu ir anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: David Yates (paskutinieji 4 „Hario Poterio” filmai)

Scenarijaus autorė: J. K. Rowling („Hario Poterio” knygų autorė)

Vaidina: Eddie Redmayne („Visko teorija”), Katherine Waterston („Steve Jobs”), Dan Fogler, Alison Sudol, Ezra Miller („Be stabdžių”), Colin Farrell („Kaip atsikratyti boso”, „Žiemos pasaka”).