N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Nakties įstatymai
Live By Night (2016)
Žanras: Trileris, kriminalinis, kriminalinis trileris
Sukurta: JAV
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 2017-01-20
Trukmė: 2h 09 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.

Filmų „Dingusioji“, „Miestas“ ir „Argo“ režisierius Ben‘as Affleck‘as sugrįžta su nauja juosta – pasakojimu apie trečiojo dešimtmečio Ameriką, kurioje galiojo sausasis įstatymas ir klestėjo pogrindinis gangsterių pasaulis.

Bostono policijos kapitono sūnus Džo (kurį vaidina pats B. Affleck‘as) nusprendžia, kad gyventi dorai – ne jo būdui ir išvyksta į Floridą, kur pasineria į nelegalaus alkoholio rinką. Pradėjęs nuo paprasto smulkaus perpardavinėtojo, protingas, drąsus ir pakankamai žiaurus vaikinas netrukus ima kilti nusikaltėlių hierarchijos laipteliais, kol galų gale tampa vienu nuožmiausių Floridos gangsterių. Žinoma, toks gyvenimo būdas turi savo kainą. Pasaulyje, kuriame silpnumo akimirka gali kainuoti gyvybę, o pavojai laukia už kiekvieno kampo, Džo netrukus supranta, kad negali pasitikėti net artimiausiais draugais.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Ben Affleck („Argo”, „Miestas”)

Scenarijaus autorius: Ben Affleck („Dingusioji”, „Miestas”), Dennis Lehane (knygos- bestseleriai: „Dingusioji”, „Šnabždesių sala”, „Mistinė upė”)

Vaidina: Ben Affleck, Brendan Gleeson („Vidury vandenyno, „Stounhersto beprotnamis”), Chris Messina („Argo”), Sienna Miller („Amerikos snaiperis”, „Nudegęs”), Zoe Saldana („Žvaigždžių kelias į begalybę”, „Galaktikos sergėtojai”, „Įsikūnijimas”, „Kolumbiana”), Chris Cooper („Miestas”, „Sirijana”), Elle Fanning.