N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Mylėti negalima mirti (dubliuotas)
Till My Last Breath (dubbed) (2012)
Žanras: Drama, trileris, romantinis
Sukurta: Indija
Platintojas: Krish Films Ltd.
Kino teatruose nuo: 2016-10-14
Trukmė: 2h 40 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.

Dėmesio: filmas bus rodomas su lietuvišku dubliažu.

Samaras Anandas (Shah Rukh Khan), yra Indijos kariuomenės išminuotojas, garsėjantis kaip „žmogus, kuris negali mirti“. Ambicinga jauna „Discovery“ kanalo stažuotoja Akira Rai (Anushka Sharma) atsitiktinai aptinka Samaro dienoraštį, kuriame aprašytas prieš 10 metų atgal vykęs beprotiškas jo romanas su turtinga paveldėtoja Myra Tapar (Katrina Kaif).

Akira susidomi Samaru tiek dėl galimybės sukurti dokumentinį filmą apie išminuotojų būrio kasdienybę, tiek susižavėjusi juo kaip vyru. Tarp jų pradeda rastis abipusė simpatija. Po nelaimingo atsitikimo su Samaru Akira priversta kreiptis pagalbos į Myrą, nes ji vienintelė gali padėti jam pasveikti.

Taigi kurią meilę ir kurį gyvenimą Samaras pasirinks... Praeities ir dabarties istorijos bei jausmai susikerta.

Filme vaidina vienas geriausių Indijos aktorių Shah Rukh Khan, dažnai vadinamu Indišku Tom Cruise. Šis aktorius yra išskirtinė asmenybė – jis yra ne tik puikus aktorius, bet ir prodiuseris, renginių vedėjas, televizijos asmenybė. Per savo karjerą jis vaidino daugiau nei 80 filmų bei pelnė 222 apdovanojimus,

įskaitant 14 vadinamųjų Indiškų Oskarų. 2015 metais jis užėmė 1 vietą Indijos Forbes sąraše. Jis taip pat yra pirmasis Indijos pilietis, gavęs UNESCO apdovanojimą už gerumą bei labdaringą veiklą.

Viena iš jo partnerių šiame filme yra Katrina Kaif – aktorė ir modelis. Ji ne tik yra viena geriausiai uždirbančių Bolivudo aktorių, tačiau taip pat ir žiniasklaidos atstovų pripažinta viena patraukliausių Indijos garsenybių. Per savo kino karjerą ji pelnė 35 apgovanojimus, įskaitant geriausios romantiškų filmų aktorės už Myros vaidmenį „Mylėti negalima mirti“.

Akirą vaidinanti Anuska Sharma yra ne tik aktorė, bet ir prodiuserė. Ji yra viena populiariausių jaunosios kartos Indijos aktorių, jau gavusi indiško Oskaro apdovanojimą. Už Akiros vaidmenį „Mylėti negalima mirti“, ji pelnė geriausios antraeilės aktorės titulą Stardust Awards ir Zee Cine Awards. 2015 metais Anushka užėme 19 vietą Indijos Forbes sąraše pagal uždirbamus pinigus bei populiarumą.

Atskirai reiktų paminėti filmo režisierių Yash Raj Chopra, kurio karjera Indijos kino pasaulyje tęsėsi 50 metų, ir kuris yra žinomas kaip Indijos kino „Romantikos karalius“. Yash Raj Chopra buvo laikomas vienų iš pagrindinių Indiško filmo bei Indiškos kino pramonės kūrėjų, tačiau likimas lėmė taip, kad „Mylėti negalima mirti“ tapo paskutiniu jo gyvenimo filmu. Garsusis režisierius mirė nesulaukęs filmo premjeros.

Režisierius: Yash Raj Chopra („ Daag: A Poem of Love“, „Veer-Zaara“, „Chandni“, „Darr“ , „Dil To Pagal Hai“ )

Vaidina: Shah Rukh Khan, Katrina Kaif, Anushka Sharma, Sarika Thakur, Andrew Bicknell, Sharib Hashmi, Jahidul Islam Shuvo, Jasmine Jardot, Gireesh Sahedev, Amarinder Sodhi, Varun Thakur.