N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.
Naujoji karta Z
The Girl with All the Gifts (2016)
Žanras: Siaubo, trileris, trileris / Drama
Sukurta: JAV, Didžioji Britanija
Platintojas: Best Film, UAB
Kino teatruose nuo: 2016-09-30
Trukmė: 1h 51 min
Cenzas: N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.

Kaip išsaugoti viltį zombių užvaldytame pasaulyje?

Netolima ateitis. Didžioji dalis žmonijos infekuota galingu virusu, vadinamuoju „zombių grybeliu“. Juo užsikrėtę žmonės – „Alkanieji“ – jaučia nenumaldomą žmogienos poreikį, visiškai sunaikinantį asmenybę: nelieka nei valios, nei proto, nei jausmų – tik alkis. Užkrėtimo kol kas išvengę žmonės glaudžiasi izoliuotose bazėse. Vienoje jų, įsikūrusioje Anglijos kaime, laikoma keliolika ypatingų vaikų. Nors ir užsikrėtę „zombių grybeliu“, vaikai kažkaip sugebėjo išlaikyti tiek protą, tiek jausmus. Bazėje dirbanti talentinga mokslininkė-virusologė Karolina (aktorė Glenn Close) desperatiškai bando įminti vaikų atsparumo paslaptį, kad sukurtų priešnuodį virusui.

Iš vaikų būrio sumanumu ir empatija itin išsiskiria mergaitė, vardu Melani. Ji yra mokytojos Helenos (akt. Gemma Arterton) numylėtinė ir ši simpatija yra abipusė. Tad kai vieną dieną bazė žlunga ir virusas prasiskverbia tarp jos sienų, Helena siekia žūt būt išgelbėti Melani. Kartu su Karolina ir vienu bazės kariškiu, mažas išlikusiųjų būrelis patraukia ieškoti kitų išsigelbėjusiųjų. Šios kelionės metu, matydama mokslininkės baimę ir jausdama Helenos meilę, Melani turės pasitelkti visas jėgas, kad išliktų žmogumi. Būtent jos rankose yra ne tik mažojo pabėgėlių būrelio, bet ir visos žmonijos likimas.

Apokaliptinė istorija „Naujoji karta Z“ FORUM CINEMAS kino teatruose pradedama rodyti rugsėjo 30 dieną.

Režisierius: Colm McCarthy

Vaidina: Gemma Arterton, Glenn Close, Paddy Considine, Dominique Tipper, Anamaria Marinca, Lobna Futers, Sennia Nanua, Daniel Eghan ir kt.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.