N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Sąskaitininkas
Accountant (2016)
Žanras: Drama, trileris, kriminalinis
Sukurta: JAV
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 2016-10-28
Trukmė: 2h 08 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.

Aktorius Ben‘as Affleck‘as (naujasis „Betmenas“), jau užsirekomendavęs ir kaip itin savitas režisierius („Miestas“, „Argo“) sugrįžta su nauju pritrenkiančiu vaidmeniu. Chrisas Volfas – logikos ir matematikos genijus, tvarkantis sąskaitas pačioms nuožmiausioms ir pavojingiausioms planetos nusikaltėlių organizacijoms.

Kuomet vyru susidomi teisėsaugos pareigūnai, Chrisas susiranda priedangą teikiantį darbą progresyvioje robotikos kompanijoje, kurioje ką tik buvo surasti kelių milijonų vertės sąskaitų neatitikimai. Naujajam firmos darbuotojui aiškinantis pinigų kelią, aplink ima daugėti žūstančių žmonių. Ar tai – vyriausybės darbas? Ar ankstesnių Chriso darbdavių? O galbūt po nekalto sąskaitininko kauke, lyg tikras vilkas avies kailyje, slepiasi visiškai kitoks Chrisas Volfas?

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Gavin O’Connor („Kovotojai”, „Puikybė ir garbė”).

Scenarijaus autorius: Bill Dubuque („Teisėjas”).

Vaidina: Ben Affleck („Argo”, „Betmanas prieš Supermeną: Teisingumo aušra”), Anna Kendrick („Viskas ore!”, „Gilyn į mišką”), J.K. Simmons („Atkirtis”, „Žmogus-voras”), Jon Bernthal („Įniršis”, „Volstryto vilkas“), Cynthia Addai-Robinson („Tolyn į tamsą. Žvaigždžių kelias”), Jeffrey Tambor („Pagirios Las Vegase”), John Lithgow („Tarp žvaigždžių”, „Pasaulis pagal Garpą”).