Įvairaus amžiaus žiūrovams
Monstrų viešbutis 2
Hotel Transylvania 2 (2015)
Žanras: Komedija, animacija, nuotykių, šeimos
Sukurta: JAV
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 2015-10-23
Trukmė: 1h 30 min
Cenzas: Įvairaus amžiaus žiūrovamsDĖMESIO! Filmas bus rodomas ir 3D formatu. Būkite atidūs pasirinkdami seansą.

Drakula ir kiti „Monstrų viešbučio“ gyventojai kviečia į antrąją savo nuotykių dalį.

Kaip žinia, ne visi vampyrai blogi. Pasitaiko ir mielų, širdingų ir atjaučiančių kraują geriančių monstrų. Vienas iš jų – Drakula, žmogaus kojai neįžengiamuose miškuose pastatęs ypatingą viešbutį – prieglobstį visoms pabaisoms, kurios iš tikrųjų pačios bijo žmonių. Prieš trejus metus du užuojauta stebėjome, kaip Drakula supanikuoja, į slaptąjį viešbutį netikėtai užklydus klajojančiam jaunuoliui – žmonių vaikui bei susierzina, kai neprašytas atvykėlis ima akivaizdžiai simpatizuoti jo dukrai. Žinoma, viskas susitvarko ir Drakula gali ramiau atsikvėpti.

Tačiau dabar jo gyvenime iškyla kita didžiulė problema. Berniukas, kurio susilaukė jo mylima dukra su jau minėtu atvykėliu, nelabai panašus į vampyrą. Vydamas šalin mintis, kad anūkas paveldėjo žento genus, Drakula imasi veikti. Kartu su kitais viešbučio gyventojais kraugeriškasis senelis padarys viską, kad anūkėlis taptų tikru savo giminės pasididžiavimu. Deja, tačiau bandymai mažylyje pažadinti vampyrą laukto rezultato neduoda. Į pagalbą atskuba netgi Drakulos tėtis, vampyrų legenda Vladas. Tačiau ar visų gerbiamo senolio pagalba padės nelaimingam Drakulai pagaliau atversti savo anūkėlį į „doros kelią“? O galbūt to visiškai nereikia, nes laimė juk nepriklauso nuo anūko vampyriškumo.

Režisierius: Genndy Tartakovsky

Prodiuseris: Michelle Murdocca

Scenarijus: Adam Sandle

Dubliažo studija: UP Records

Dubliažo režisierius: Remigijus SabulisLietuviškai įgarsino: Drakula – Vytautas Rašimas, Meivė – Agnė Kaktaitė, Džonatanas – Martynas Nedzinskas, Denis – Augustas Žilys, Frankenšteinas – Algirdas Dainavičius, Veinas – Giedrius Savickas, Grifinas – Aleksas Kazanavičius, Marėjus – Dalius Skamarakas, Linda – Rasa Samuolytė, Maikas – Ridas Žirgulis, Vladas – Gediminas Girdvainis, Belas – Remigijus Sabulis, Dana – Dainius Kazlauskas, Keksis/Brendonas – Vaidotas Martinaitis, Operos Fantomas – Jeronimas Milius, Vanda – Neringa Varnelytė