N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.
"Humoro klubas" su nauja programa "Kam tas Kaip?"
"Humoro klubas" su nauja programa "Kam tas Kaip?" (2015)
Žanras: Spektaklis gyvai
Sukurta: Lietuva
Platintojas: -
Kino teatruose nuo: 2016-04-26
Trukmė: 2h 00 min
Cenzas: N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.Kokybiškus pokštus naujoje programoje, šmaikščiai pavadintoje “Kam tas “kaip?” pristatys “Humoro klubo” komikai Paulius Ambrazevičius, Mantas Bartuševičius, Mantas Katleris, Dominykas Klajumas, Lukas Ramonas, Mantas Stonkus, Vaidotas Šiožinis.

“Kodėl pasirinkome tokį programos pavadinimą?,” – savęs paklausė šį renginio aprašymą rašantis “Humoro klubo” vadybininkas ir komikas Paulius Ambrazevičius. – “Dėl to, kad jis skamba kaip neblogas pavadinimas ir tinka į kompaniją tokioms mūsų programoms kaip “40 metų scenoje”, “Nauja programa”, “Duok dėdei bučkį” ir kitoms”.

Per 7 metus “Humoro klubas” surengė daugiau kaip 200 pasirodymų Lietuvoje, Anglijoje, Škotijoje, Norvegijoje, Airijoje, Danijoje ir Švedijoje, į Lietuvą atvežė tokias užsienio “stand-up” komedijos žvaigždes kaip Dylan Moran, Bill Bailey, Daniel Sloss, Michael Mittermeier ir kitus, kvietė žmones į nuolat vykstančius “atviro mikrofono” vakarus, kur savo humoro jausmą gali parodyti bet kas, kas nori.

Į sceną lips:

2016 04 26, antradienis, Panevėžys

Paulius Ambrazevičius

Mantas Stonkus

Mantas Katleris

Mantas Bartuševičius

Dominykas KlajumasPanevėžyje renginys vyks FORUM CINEMAS BABILONAS

Renginio pradžia: 18:30 val.

Renginio kaina: 10 €