Įvairaus amžiaus žiūrovams
Drakoniuko Riešutėlio nuotykiai
Coconut The Little Dragon (2015)
Žanras: Animacija, nuotykių, šeimos
Sukurta: Vokietija
Platintojas: BestFilm.eu OÜ
Kino teatruose nuo: 2015-07-17
Trukmė: 1h 20 min
Cenzas: Įvairaus amžiaus žiūrovamsSusipažinkite su Riešutėliu: jaunu, padykusiu ir labai geros širdies drakoniuku. Riešutėlis gyvena Drakonų saloje kartu su kitais drakonais, o jo geriausias draugas yra drakoniukas Oskaras – mėsėdis pagal prigimtį, tačiau vegetaras pagal pasirinkimą. Pastarojo tėveliai susirūpinę sūnaus atsisakymu valgyti tai, kas priklauso, o Riešutėliu susirūpinę praktiškai visi kaimelio gyventojai: mat jis yra skraidantis drakonas, kuris, deja, nemoka skraidyti.

Vieną dieną bičiuliai patenka į patį centrą keistų nesusipratimų virtinės, kurioje pagrindinis vaidmuo tenka ypatingai „ugnies žolei“ – augalui, be kurio drakonai negalėtų spjaudytis ugnimi. Paslaptingai pradingsta žiemai kauptos ugnies žolės atsargos, saugotos Riešutėlio. Gavęs užduotį surasti ir grąžinti brangiąsias atsargas atgal į kaimą, Riešutėlis sužino, kad šio nesusipratimo kaltininkas yra ne kas kitas, o Oskaras. Pasitelkę pagalbon išmintingąją dygliakiaulę Matildą, drakoniukai iškeliauja ieškoti brangiosios ugnies žolės. Tačiau draugų trijulė – toli gražu ne vieninteliai, siekiantys surasti ugnies žolės atsargas. Be konkuruojančio kaimo drakonų, į paieškas metasi ir atsiskyrėliai Kalno drakonai.

Beprotiškų, netikėtų ir netgi pavojingų nuotykių sūkuryje Riešutėliui teks pasitelkti visus įgūdžius, drąsą ir išmintį, kad sugrąžintų ugnies žolę į gimtąjį kaimelį, pasirūpintų draugais ir galbūt netgi išmoktų skraidyti.

Nuotaikingas 2D/3D animacinis pasakojimas apie drakonų gyvenimą Lietuvos kino teatruose – nuo liepos 17dienos.

Režisierius: Nina Wels, HubertWeiland

Dubliažo studija: Garso Architektūra

Dubliažo režisierius: Vilius Tamošaitis

Lietuviškai dubliavo: Morkus Narbutis, Vytautas Taukinaitis, Algis Dainavičius, Neringa Varnelytė, Benita Vasauskaitė, Vytautas Rašimas, Aldona Vilutytė, Artūras Dirmantas, Gytis Balčiūnas, Marija Rimkūnaitė, Laisvė Hernandez