N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Pagrobimas 3
Taken 3 (2015)
Žanras: Veiksmo, trileris
Sukurta: Prancūzija
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 2015-04-17
Trukmė: 1h 50 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda2008 metais aktoriaus Liam‘o Neeson‘o įkūnytas herojus Brajanas Milsas lenktyniavo su laiku, kad išgelbėtų Paryžiuje pagrobtą savo dukterį. Prieš ketverius metus Stambule jam teko gelbėti ne tik dukrą, bet ir buvusią žmoną. Viskas baigėsi laimingai ir Brajanas su dviem savo mylimom moterim saugiai grįžo namo – į Los Andželą.

Po patirtų išgyvenimų buvusi Brajano žmona Leonora (aktorė Famke Janssen) vėl ima jausti romantiškus jausmus. Deja, jų norams vėl suklijuoti šeimą nelemta tęstis: vieną dieną Brajanas suranda žiauriai nužudytos žmonos kūną. Beveik kartu su juo į nusikaltimo vietą atvykę policininkai Brajanui nepalieka abejonių, kad jį bandoma „pakišti“. Supratęs, kad savo nekaltumu nieko neįtikins, Brajanas nusprendžia veikti pats.

Kažkada buvusį aukščiausios klasės specialiųjų pajėgų karį Brajaną Milsą ima gaudyti ne tik Los Andželo policija, bet ir FTB bei CŽV. Prasideda kvapą gniaužiančios lenktynės, kuriose Brajanas ne tik turi išvengti savo persekiotojų, bet ir surasti tuos, kurie nužudė jo žmoną bei kėsinasi nužudyti jo vienturtę dukterį.

Režisierius: Olivier Megaton

Prodiuseris: Luc Besson, Michael Mandaville

Scenarijus: Luc Besson, Robert Mark Kamen

Vaidina: Forest Whitaker, Liam Neeson, Maggie Grace, Famke Janssen