Įvairaus amžiaus žiūrovams
Drakono lizdas
Dragon Nest: Warrior's Dawn (2015)
Žanras: Veiksmo, animacija, nuotykių, šeimos
Sukurta: JAV, Prancūzija, Kinija
Platintojas: Garsų Pasaulio Įrašai UAB
Kino teatruose nuo: 2015-04-10
Trukmė: 1h 30 min
Cenzas: Įvairaus amžiaus žiūrovamsĮtemptų ir smagių nuotykių, įmantrių kovos scenų, baisiausių bei mieliausių personažų animacija visai šeimai „Drakono lizdas“ („Dragon Nest: Warrior's Dawn“) ekranus skros aštriai išgaląstais 3D kardais.

„Drakono lizdas“ mus nukels į paslapčių ir netikėtumų kupiną pasaulį. Jame keliaujama skraidančiais laivais, burtai tyko už kiekvieno kampo, o elfai bei geriausi kariai stoja į kovą su nuožmiais orkais ir pačiu blogio įsikūnijimu – Juoduoju drakonu. Daugybę metų, kol pabaisa miegojo, stebuklingame Alteros pasaulyje tvyrojo trapi taika. Drakonui pabudus siaubo apimti gyventojai priversti bėgti, tik nuo piktųjų jėgų taip lengvai nepasislėpsi.

Niekas nebūtų patikėjęs, kad nuolat į bėdas įsiveliantis, nors karo menui neabejotinai gabus išdaigininkas, vardu Lambertas, išgelbės nuostabią Alteros šalį nuo pabudusio blogio. Vaikinas pasiūlo planą, kuriam pritaria pats karalius ir leidžiasi į stulbinančią kelionę link užkeiktų žemių. Lambertui talkina slaptų galių turintys kovotojai, o pavojus jam padeda įveikti meilė žaviai elfų mergaitei.Sužinoję Juodojo drakono paslaptį kovotojai braunasi link jo irštvos, bet pavojingi kerai ir orkai – ne vienintelis jų priešas. Drakono širdyje esančiame juodajame akmenyje sutelkta milžiniška galia. Jos troškulys skaldo būrį iš vidaus, o tarp karių atsiranda savanaudis išdavikas. Tačiau draugystė ir meilė visada nugali, o sėkmė šypsosi narsiausiems.

Madingo kompiuterinio žaidimo pagrindu animacinį filmą „Drakono lizdas“ statė prie „Žiedų valdovo“ ir „King Kongo“ sukūrimo prisidėję meistrai. 22 milijonų JAV dolerių biudžetas leido jiems įgyvendinti išskirtinius savo užmojus ir paversti animacinį filmą retu ir įspūdingu specialiųjų efektų reginiu. Lietuvos kinuose „Drakono lizdas“ ugnimi spjaudys nuo balandžio 10 dienos.

Režisierius: Yuefeng Song

Scenarijus: Terry Izumi

Lietuviškai įgarsino: Simonas Storpirštis (Lambertas), Algis Dainavičius (Varnakas), Judita Urnikytė (Lėja), Giedrius Arbačiauskas (Teramas), Jurgis Damaševičius (Vilgaudas), Saulė Degutytė (Eleonora), Edita Zizaitė-Damaševičienė (Narmina/Argenta), Sergėjus Ivanovas (Germantas)

Dubliažo studija: Garsų pasaulio įrašai

Dubliažo režisierius: Vytautas Krikštaponis