N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.
Foxcatcher
Foxcatcher (2014)
Žanras: Drama, trileris, biografinis
Sukurta: JAV
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 2015-01-23
Trukmė: 2h 15 min
Cenzas: N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.Broliai Markas ir Deivas Šulcai savo vardus į istoriją įrašė kaip vieni geriausių JAV imtynininkų, iki šiol išliekančių vieninteliais broliais istorijoje, kurie tapo ir pasaulio, ir olimpiniais čempionais.

Po brolių sėkmės 1984 m. Los Andželo Olimpiadoje, kurioje abu iškovojo aukso medalius, į jaunesnįjį Marką (aktorius Chaning‘as Tatum‘as) dėmesį atkreipia ekscentriškas milijardierius Džonas du Pontas (jį fantastiškai suvaidino neatpažįstamas komikas Steve‘as Carell‘as) ir pasiūlo imtynininkui treniruotis jo naujai buriamoje komandoje. Markas, visuomet troškęs ištrūkti iš vyresnio ir populiaresnio brolio Deivo (aktorius Mark‘as Ruffalo) šešėlio, sutinka ir, vadovaujamas milijardieriaus, pradeda ruoštis 1988 m. Olimpiadai.

Savimi nepasitikinčiam Markui ekscentriškojo (o kaip vėliau paaiškėja – ir paranojiko bei šizofreniko) milijardieriaus įtaka vis didėja. Deivas, susirūpinęs dėl brolio, bando šiam priminti svarbiąsias gyvenimo tiesas, tačiau taip tik pakursto D. du Ponto ambicijas. Konfliktas tarp abiejų imtynininkų ir milijardieriaus vis aštrėja, kol galų gale nutinka tragedija...

Režisierius: Bennett Miller

Prodiuseris: Jon Kilik, Bennett Miller, Megan Ellison, Anthony Bregman

Scenaristas: E. Max Frye, Dan Futterman

Vaidina: Mark Ruffalo, Channing Tatum, Vanessa Redgrave, Steve Carell, Sienna Miller