N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.
Serena
Serena (2014)
Žanras: Drama
Sukurta: JAV, Prancūzija, Čekijos Respublika
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 2014-12-05
Trukmė: 1h 50 min
Cenzas: N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.Praėjusio amžiaus trečiasis dešimtmetis. Jaunavedžiai Serena ir Džordžas Pembertonai (juos vaidina „Optimisto istorijoje" kartu pasirodę Jennifer Lawrence ir Bradley'is Cooper'is) iš Bostono persikelia į Šiaurės Karolinos valstiją, pasiryžę susikurti sau puikų gyvenimą. Kurį laiką viskas vyksta lyg nuostabiausiose svajonėse: vienas kitą mylintys ir palaikantys sutuoktiniai, didindami verslo apimtis, pamažu įgauna vis didesnį socialinį statusą, užmezga naudingų ryšių su aukštuomenės bei valdžios atstovais ir yra pasiryžę atsilaikyti prieš bet kokias kliūtis. Serena savo veiklumu, nuovokumu ir drąsa nenusileidžia vyrui ir, atrodo, kad jų laimei niekas negali sutrukdyti.

Tačiau pamažu virš sutuoktinių galvų ima tvenktis audros debesys. Po netikėto persileidimo, Serena sužino, kad ji tapo nevaisinga. Lyg to būtų negana, paaiškėja, kad Džordžas iš ankstesnių santykių turi nesantuokinį sūnų. Jaunos moters širdyje išsikerojusi neapykanta vieną dieną Serenai pakiša mintį apie žmogžudystę.

Ar pavyks Pembertonams nugalėti demonus, kurie kėsinasi sugriauti jų šeimos laimę? Įtampos kupina drama „Serena" Lietuvos kino teatruose - nuo gruodžio 5-tos dienos.

Režisierius: Susanne Bier

Prodiuseris: Ben Cosgrove, Mark Cuban, Paula Mae Schwartz, Todd Wagner, Nick Wechsler

Scenarijus: Christopher Kyle

Vaidina: Jennifer Lawrence, Bradley Cooper, Sean Harris, Toby Jones, Rhys Ifans, Sam Reid