N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Tarp žvaigždžių
Interstellar (2014)
Žanras: Nuotykių, fantastinis, mistinis
Sukurta: JAV
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 2014-11-07
Trukmė: 2h 45 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.Po to, kai pernai režisierius Alfonso Cuarón'as sukūrė nuostabų kosminį filmą „Gravitacija", į beribes Visatos gelmes gręžiasi dar vienas kino gigantas - filmų „Tamsos riteris", „Pradžia", „Prestižas" ir „Memento" autorius Christopher'is Nolan'as. Juosta sukurta pagal paties režisieriaus kartu su broliu Džonatanu parašytą scenarijų.

Ar žmonijai lemta mirti Žemėje? Ar vis tik mes, kaip rasė, sugebėsime rasti būdų, kaip užkariauti beribę Visatą ir susikurti naujus namus kol kas dar neatrastose planetose? Grupė bebaimių astronautų, vadovaujamų profesionalaus lakūno ir inžinieriaus Kuperio (aktorius Matthew McConaughey'is), iškeliauja į kosmoso gelmes ieškoti atsakymų ir atrasti naujų pasaulių.

Filmas kelia klausimus ir apie gyvenimo prasmę. Kas svarbiau - žinojimo ribas praplėsianti kosminė misija, ar Žemėje vieni liekantys du misijos vado vaikai? Plyštančia širdimi Kuperis atsisveikina su mažąja dukrele, pažadėjęs jai būtinai sugrįžti, tačiau puikiai žino, kad jokie atradimai ir nauji pasauliai nepakeis to, ką jis palieka Žemėje.

Režisierius: Christopher Nolan

Prodiuseris: Emma Thomas, Christopher Nolan, Lynda Obst

Scenarijus: Jonathan Nolan, Christopher Nolan

Muzika: Hans Zimmer

Vaidina: Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Casey Affleck, Michael Caine, Topher Grace, Jessica Chastain