N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.
Anabelė
Annabelle (2014)
Žanras: Siaubo, trileris / Drama
Sukurta: JAV
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 2014-10-03
Trukmė: 1h 40 min
Cenzas: N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.Mylintis vyrukas Džonas savo būsimai žmonai Mijai nusprendžia padovanoti išskirtinę dovaną. Mija kolekcionuoja lėles ir Džonui pavyksta surasti itin retą vintažinį egzempliorių - nedidelio vaiko dydžio lėlę, apvilktą nuostabia vestuvine suknele.

Praėjus kelioms dienoms po šio įvykio, nutinka tragedija. Į Džono ir Mijos namus įsiveržia satanistinio kulto nariai. Žodžiais nenusakomas siaubas ir kraujo klanai nėra vieninteliai dalykai, liekantys po satanistų apsilankymo. Su jų pagalba į naująjį Mijos kolekcijos egzempliorių įsikūnija jėga, žiaurumu ir negailestingumu pranokstanti bet kokį maniaką. Lėlė Anabelė atgyja...

Kraupųjį žaislą siaubo filmų mėgėjai pirmą kartą pamatė pernykštėje juostoje „Išvarymas". Filmo apie paranormalius reiškinius pabaigoje Anabelė kelias akimirkas buvo matoma užkeiktos muzikinės dėžutės antvožo veidrodyje.

Beje, „Anabelės" prodiuseris James'as Wan'as režisavo ne tik „Išvarymą", bet ir vieną originaliausių siaubo filmų kino istorijoje - pirmąją „Pjūklo" dalį (kuriam taip pat parašė ir scenarijų).

Režisierius: John Leonetti

Prodiuseris: James Wan, Peter Safran

Scenarijus: Gary Dauberman

Muzika: Joseph Bishara

Vaidina: Annabelle Wallis, Alfre Woodard, Ward Horton, Tony Amendola, Eric Ladin, Brian Howe