N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Meilės pusiausvyra
Playing It Cool (2014)
Žanras: Komedija, romantinis
Sukurta: JAV
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 2014-10-03
Trukmė: 1h 40 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.



Jaunosios kartos aktorius Chris'as Evans'as Holivude jau įsitvirtino: pagrindiniai vaidmenys dviejose „Kapitono Amerikos" ir „Fantastiškojo ketverto" dalyse, taip pat vienas pagrindinių herojų „Keršytojuose". Šalia didelio biudžeto filmų aktorius vaidina ir „gyvenimiškose" juostose. Ši - viena iš pastarųjų.

Filme „Meilės pusiausvyra" Ch. Evans'o herojus - beviltiškas romantikas, gyvenime iškentęs jau keletą nelaimingos meilės atvejų, tačiau vis dar užsispyrusiai tikintis gražaus, abipusio ir amžino jausmo egzistavimu. Panašiai kaip „Amelija iš Monmartro" nuolat padebesiais skrajojantis vaikinas vieną vakarą užklysta į labdaringą pobūvį. Besimaldamas tarp žmonių, pastebi nuostabaus grožio moterį (ją vaidina Michelle Monaghan) ir akimirksniu įsimyli. Bėda tik, kad nuostabi nepažįstamoji, kaip netrukus paaiškėja, jau yra susižadėjusi.

Iš pradžių vaikinas bando elgtis teisingai ir ją užmiršti. Tačiau netrukus supranta, kad tai - beviltiška. Kurstomas geriausio savo bičiulio (aktorius Topher'is Grace'as), vaikinas nusprendžia truputį pagudrauti. Pamažu jis įtikina merginą, kad, matydamas joje nuostabų žmogų, tetrokšta būti jos draugu. Tuo tarpu tikrieji vaikino tikslai - pamažu užkariauti jos širdį...

Juostoje „Meilės pusiausvyra" Ch. Evans'as ne tik vaidina pagrindinį vaidmenį, bet ir pirmą kartą savo karjeroje yra vienas pagrindinių filmo prodiuserių. „Meilės pusiausvyra" Lietuvos kino teatruose - nuo spalio 3 dienos.

Režisierius: Justin Reardon

Prodiuseris: Nicolas Chartier, Craig J. Flores, McG, Mary Viola

Scenarijus: Chris Shafer, Paul Vicknair

Muzika: Andrew Feltenstein, John Nau

Vaidina: Chris Evans, Michelle Monaghan, Aubrey Plaza, Topher Grace, Ioan Gruffudd, Anthony Mackie, Luke Wilson