N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda
Gilyn į mišką
Into The Woods (2014)
Žanras: Komedija, fantastinis, šeimos
Sukurta: JAV
Platintojas: Theatrical Film Distribution, UAB
Kino teatruose nuo: 2015-04-24
Trukmė: 2h 05 min
Cenzas: N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palydaKartą seniai seniai gyveno Raudonkepuraitė, nutrūktgalvis Džekas su milžiniška pupa, ilgakasė Rapunzelė ir užguita gražuolė Pelenė. Ir visi jie susitiko viename miške!

Gražiausių kino pasakų kūrėjai „Walt Disney Pictures“ su režisieriumi Robu Marshallu priešakyje („Karibų piratai: ant keistų bangų“) pristato intriguojančiai įdomią premjerą – muzikinį fantastinį nuotykių filmą „Gilyn į mišką“.

Karštai vienas kitą mylintys Kepėjas ir jo žmona sužino baisią lemtį – pikta Ragana prakeikė jų šeimą, todėl jie niekada negalės turėti vaikų. Vienintelis būdas išsklaidyti nedorėlės kerus – tai keliauti į gūdų, magijos ir paslapčių apraizgytą mišką ir įveikti daugybę sudėtingų užduočių, kurios pareikalaus jėgų ir sumanumo.

Daug iššūkių pateiksiančioje kelionėje jiedu sutiks galybę keisčiausių padarų ir visiems puikiai žinomų pasakų herojų, pavyzdžiui, Raudonkepuraitę, Pelenę ar Džeką su pupa. Visi jie kadaise buvo susidūrę su stebuklingomis burtų galiomis, visi jie kažko norėjo, bet... kažko netesėjo.

„Gilyn į mišką“ – tai kerinčiai graži ir prasminga istorija, kurioje į vieną vietą surinkti visi įdomiausi Brolių Grimų pasakų herojai. Pirmą kartą kino istorijoje jie visi susitiks viename filme, kad išmokytų šio to svarbaus – troškimai yra ne juokai, o kažko panorus, nevalia pamiršti ir atsakomybės už tai.

Filme gausu ir kino žvaigždžių – Johnny Deppas, Emily Blunt, Maryl Streep ir daugelis kitų.

Režisierius: Rob Marshall („Karibų piratai: ant keistų bangų“, „Geišos išpažintis“, „Čikaga“)

Vaidina: Meryl Streep, Emily Blunt, James Corden, Anna Kendrick, Chris Pine, Johnny Depp, Lilla Crawford, Daniel Huttlestone, Tracey Ullman, Christine Baranski, MacKenzie Mauzy