Įvairaus amžiaus žiūrovams
Madagaskaro pingvinai
Penguins of Madagascar (2014)
Žanras: Komedija, animacija, šeimos
Platintojas: Theatrical Film Distribution, UAB
Kino teatruose nuo: 2014-11-28
Trukmė: 1h 30 min
Cenzas: Įvairaus amžiaus žiūrovams

Filmas dubliuotas lietuviškai.

Filmas rodomas ir 3D formatu. Rinkdamiesi seansą būkite atidūs.

Kol žemės ramybę saugo elitiniai slaptieji agentai – Madagaskaro pingvinai – pasaulis gali būti ramus.

Niujorko centriniame zoologijos sode gyvenantys pingvinai Škiperis, Kovalskis, Riko ir Eilinis – mieli, žavūs ir nekalti pingvinai, juokinantys sodo lankytojus. Tačiau neapsigaukite – tai tik jų priedanga.

Iš tiesų keturi pasiūtėliai yra puikiai treniruotas puolamasis elitinis būrys, koduotu pavadinimu „Šiaurės vėjas“. Jų misija – padėti gyvūnams, kurie negali apsiginti patys.

Gal jie ir išsiblaškę, šiek tiek nerangūs ir naivoki – vis dėl to Madagaskaro pingvinai ne iš kelmo spirti. Šį kartą jų misija – užkirsti kelius piktam aštunkojui užvaldyti pasaulį. Šis – amžinai surūgęs ir visų nekenčiantis aštuonkojis – yra didžiausias būrio „Šiaurės vėjas“ priešas, sumanęs tapti vieninteliu ne tik visų gyvūnų, bet ir žmonijos pasaulio valdovu!

Ar pavyks atkakliesiems Madagaskaro pingvinams įveikti nedorėlį ir apsaugoti pasaulį nuo jo kėslų? Nuotaikingi, pavojų ir smagių nesusipratimų kupini nuotykiai prasideda...

Milžiniško populiarumo sulaukusio animacinio filmo „Madagaskaras“ herojai pingvinai tapo tokiomis žvaigždėmis, kad televizijoje jau turi tik jiems dedikuotą serialą. Šis sumušė visus žiūrimumo rekordus, todėl mažieji pingvinai grįžta į didžiuosius kino ekranus kaip „Madagaskaro pingvinai“.

Režisierius: Eric Darnell, Simon J. Smith

Lietuviškai dubliavo: Liubomiras Laucevičius, Vaidotas Martinaitis, Dalius Skamarakas, Arnoldas Jalianiauskas, Giedrius Arbačiauskas, Dominykas Vaitiekūnas, Rimantas Bagdzevičius, Miglė Polikevičiūtė, Arnoldas Jalianiauskas, Jonas Šarkus, Vytautas Rašimas, Remigijus Sabulis, Jonas Šarkus, Josifas Baliukevič, Jonas Šarkus, Indrė Patkauskaitė, Josif Baliukevi, Daumantas Ciunis, Tomas Stirna, Tomas Rinkūnas, Adelė Teresiūtė, Martynas Vaidotas.

Dubliažo studija: UP Records

Dubliažo režisierius: Kipras Mašanauskas