N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Apsimetėlis, sukčius ir dama
Two Faces Of January (2014)
Žanras: Trileris, kriminalinis
Sukurta: JAV, Didžioji Britanija, Prancūzija
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 2014-08-01
Trukmė: 1h 35 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.Septintasis praėjusio amžiaus dešimtmetis. Į Graikijos sostinę atostogų atvyksta pasiturintis amerikietis - profesionalus apgavikas Česteris Makfarlandas (aktorius Viggo Mortensen'as) kartu su žmona Kolete (akt. Kirsten Dunst). Lankydamiesi Akropolyje, jie susipažįsta su jaunu, žaviu amerikiečiu Ridalu (akt. Oscar'as Isaac'as), kuris, šalia savo pagrindinės gido veiklos taip pat apgaudinėja patiklius turistus. Iš žmonių patiklumo gyvenančiam Česteriui patinka Ridalo apsukrumas, o pastarasis susižavi tiek Česterio meistriškumu, tiek jo žmonos grožiu, tiek prabangiu poros gyvenimo būdu. Tarp trijų amerikiečių užsimezga draugystė.

Atostogų idilė sugriūva, kuomet viešbučio numeryje Česteris nužudo jį persekiojantį privatų detektyvą. Naujojo savo bičiulio Ridalo paprašęs pagalbos išgabenti kūną, Česteris ir jį įpainioja į pavojų gyvybei keliančius žaidimus. Atmosferai kaistant, trijulė priversta iš Graikijos bėgti į Turkiją. Šioje kelionėje pamažu aiškėja, kad paradui vadovauja toli gražu ne Česteris. Įtemptų, supaniotų trilerių mėgėjai iš karto atpažins „Talentingojo misterio Riplio" atmosferą. Apakintas Koletės grožio ir kol kas nedrąsios simpatijos jam, Ridalas pamažu atsiskleidžia visiškai kitoje šviesoje.

Senosios Europos ir praėjusio amžiaus dvasia alsuojantis trileris yra juostų „Važiuok", „47 roninai", „Snieguolė ir medžiotojas" bei „Keturios plunksnos" scenaristo Hossein'o Amini režisūrinis debiutas.

Režisierius: Hossein Amini

Prodiuseris: Tim Bevan, Eric Fellner, Robyn Slovo, Tom Sternberg

Scenarijus: Hossein Amini

Muzika: Alberto Iglesias

Vaidina: Viggo Mortensen, Kirsten Dunst, Oscar Isaac, David Warshofsky, Daisy Bevan, Yigit Özsener