Įvairaus amžiaus žiūrovams
Kempiniukas plačiakelnis
SpongeBob Movie: Sponge Out of Water (2014)
Žanras: Komedija, animacija, nuotykių
Sukurta: JAV
Platintojas: NCG Distribution
Kino teatruose nuo: 2015-03-06
Trukmė: 1h 35 min
Cenzas: Įvairaus amžiaus žiūrovamsKempiniukas Plačiakelnis šiemet vasarą atšventė jau 15 metų jubiliejų: pirmoji animacinio serialo serija buvo parodyta 1999-ųjų liepos 17 dieną. 2004-aisiais buvo sukurtas pilnametražis animacinis filmas, o naujoji juosta yra minėto filmo tęsinys.

Antonio Banderas‘o vaidinamas piktasis piratas desperatiškai ieško paskutinio trūkstamo magiškos knygos puslapio. Knyga ypatinga tuo, kad joje parašius bet kokį planą ar svajonę, jie tampa realybe. Po ilgų paieškų piratas sužino, kad ant trūkstamo lapo surašytas slaptasis Krabo receptas. Vieną dieną piratui pavyksta pavogti itin saugomą Krabo vertybę.

Kempiniukas ir draugai, sužinoję, kad piktasis piratas rengiasi sunaikinti jų namus, išsiruošia į gelbėjimo misiją. Įgiję superherojiškų galių, Kempiniukas ir kompanija mūsų pasaulyje stoja į žūtbūtinį mūšį su piratu ir jo šutve.

Režisieirius: Paul Tibbitt

Scenarijus: Jonathan Aibel, Glenn Berger

Lietuviškai dubliavo: Aleksas Kazanavičius (Kempiniukas), Mantas Zemleckas (Planktonas), Vytautas Rašimas (Ponas krabas), Nerijus Gadliauskas (Kalmaras), Sergejus Ivanovas (Patrikas), Kristina Savickytė (Sendė), Neringa Varnelytė (Karen) ir kt.

Dubliažo studija: SDI Media

Dubliažo režisierius: Jurgis Damaševičius