N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Meilės punšas
Love Punch (2014)
Žanras: Komedija
Sukurta: Prancūzija
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 2014-06-27
Trukmė: 1h 35 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.

Ričardo Džounso (aktorius Pierce'as Brosnan'as) gyvenime išaušta išskirtinė diena. Vyras itin pelningai pardavė sunkiu darbu sukurtą savo firmą ir šiandien ofiso duris jis pravers paskutinį kartą. O toliau - jokio darbo, tik mėgavimasis seniai išsvajotos pensijos malonumais.

Deja, diena, turėjusi tapti jo viso gyvenimo triumfu, atneša didžiausią gyvenimo šoką: paaiškėja, kad visas firmos pirkimo procesas tebuvo didžiulė apgaulė. Rezultatas - nei firmos, nei pinigų. Lyg to būtų maža, kartu su firma „nuplaukė" ir jo pensijos fondas.

Vis tik Ričardas yra ne iš tų, kurie po likimo smūgių susigūžia ir verkia kamputyje. Atsipeikėjęs nuo šoko, vyras nusprendžia atkeršyti savo skriaudikui. Sukūręs planą, Ričardas supranta, kad be pagalbos neišsivers. Ir nusprendžia kreiptis į savo buvusią žmoną Keitę, kurios pensijos pinigai taip pat buvo tame pačiame pensijų fonde.

Buvę sutuoktiniai išvyksta į Kanus, kur turėtų įvykti juos apgavusio finansininko piršlybos. Ričardo ir Keitės planas - pavogti piršlybų deimantą. Ričardo planas (šalia pagrindinio) - vėl rasti kelią į Keitės širdį ir atgaivinti savo kažkada nutrūkusią santuoką. Ar šie planai taps realybe?

Progą sužinoti Lietuvos kino mėgėjai turės nuo birželio 27 dienos.

Režisierius: Joel Hopkins

Prodiuseris: Tim Perell, Nicolas Manuel

Scenarijaus autorius: Joel Hopkins

Muzika: Jean-Michel Bernard

Vaidina: Pierce Brosnan, Emma Thompson, Timothy Spall, Celia Imrie