N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Transformeriai: išnykimo amžius
Transformers: Age of Extinction (2014)
Žanras: Veiksmo, nuotykių, fantastinis
Sukurta: JAV
Platintojas: Forum Cinemas UAB
Kino teatruose nuo: 2014-06-27
Trukmė: 2h 40 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.DĖMESIO! Filmas bus rodomas ir 3D formatu. Būkite atidūs rinkdamiesi seansą.

Filmo epicentre atsiduria mechanikas Keidas (akt. Mark Wahlberg), sunkiai suduriantis galą su galu. Užsispyręs vyras iš paskutiniųjų stengiasi dukterį (akt. Nicola Peltz) išleisti į koledžą, tad imasi raustis metalo atliekose, kai kurias jų prikeldamas naujam gyvenimui.

Kartą vyro garaže atsiduria gremėzdiška metalo krūva, kuri, pasirodo, esanti ne kas kita, o transformeris. Juolab, nors ir gerokai aplamdytas, tačiau pats Optimas Praimas. Deja, toks Keido radinys nenudžiugina šalies vyriausybės, džiūgaujančios, jog autorobotai ir diseptikonai paliko Žemę, bei paskelbusios juos esant už įstatymo ribų. Jau netrukus Keido garažą okupuoja mokslininkai, verslininkai ir valdžios organų atstovai, siekiantys bet kokia kaina sunaikinti jų planus griaunantį bei praeityje didingu buvusį metalo gabalą. Tačiau ar jiems neteks persigalvoti, kuomet Žemę netikėtai užpuls ne itin draugiškai nusiteikę į robotus panašūs sutvėrimai? Sakoma, jog planeta saugi, kol joje yra nors vietas transformeris, tačiau ar Optimas Praimas stos ginti jį sunaikinti siekusių žmonių ir ar jis – ta pati žmoniją gelbėjusi legenda?..

Visi atsakymai – įspūdingame veiksmo ir efektų filme „Transformeriai 4“ jau nuo birželio 27 dienos.

Režisierius: Michael Bay

Vaidina: Mark Wahlberg, Nicola Peltz, Stanley Tucci, Jack Reynor, Kelsey Grammer.