Suaugusiems nuo 18 metų
Nimfomanė. 2 dalis
Nymphomaniac II (2013)
Žanras: Drama
Sukurta: Danija, Vokietija, Prancūzija, Belgija, Didžioji Britanija
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 2014-04-18
Trukmė: 2h 05 min
Cenzas: Suaugusiems nuo 18 metųŠokiruojantis dviejų dalių filmas „Nimfomanė“ – tai poetinė ir gaivališka drama apie erotinį moters gyvenimą nuo gimimo iki penkiasdešimtmečio, kurios režisierius yra vienas garsiausių šių dienų kino provokatorių, tarptautinio Kanų kino festivalio persona non grata Lars‘as von Trier‘as. Šaltą žiemos vakarą žavus senyvo amžiaus viengungis Seligmanas (akt. Stellan Skarsgård) randa Džo sumuštą gatvėje. Jis parsiveda ją į savo namus, aptvarko žaizdas ir paprašo papasakoti apie savo gyvenimą. Vyras įdėmiai klausosi gašlių Džo istorijų apie erotinius jos žaidimus. Pagrindinę heroję įkūnijo danų kūrėjo gerbėjams puikiai pažįstama aktorė Charlotte Gainsbourg, o pirmoje filmo dalyje jaunąją Džo vaidina aktorė Stacy Martin.

Griežtai tik suaugusiems skirta, tik per plauką Lietuvos kino teatrus pasiekusi, tačiau svarios kino bendruomenės, kritikų ir apžvalgininkų paramos sulaukusi „Nimfomanė“ iškart tapo geidžiamiausiu šių metų kino festivalio „Kino pavasaris“ filmu – į seansus Vilniuje visi bilietai buvo išgraibstyti pirmiausia. Ši, į dvi dalis padalinta juosta šalies kino teatruose bus pradėta rodyti jau balandį: pirmoji dalis – balandžio 4 dieną, o antroji – balandžio 18 dieną.

Režisierius: Lars von Trier

Prodiuseris: Louise Vesth

Scenarijus: Lars von Trier

Vaidina: Charlotte Gainsbourg, Stellan Skarsgård, Shia LaBeouf, Jamie Bell, Uma Thurman, Willem Dafoe, Stacy Martin, Christian Slater