N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Non-stop
Non-stop (2014)
Žanras: Veiksmo, trileris
Sukurta: JAV, Prancūzija
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 2014-02-28
Trukmė: 1h 45 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.Kovo mėnesį 40-metį minėsiantis katalonas Jaume Collet-Serra kino žiūrovams jau pažįstamas iš juostų „Našlaitė", „Vaško namai" bei „Nežinomas". Pastarajame filme „dirigavęs" Liam'ui Neeson'ui, jaunasis kino kūrėjas su airių aktoriumi dirba ir šioje juostoje.

Eilinis skrydis iš Niujorko į Londoną daug pasaulio mačiusiam oro maršalui Bilui Marksui (kurį ir vaidina L. Neeson'as) nežada jokių staigmenų. Tačiau lėktuvui pakilus ir Bilui vos spėjus patogiai įsitaisyti, supypsi jo telefonas. Žinutė priverčia sunerimti - joje rašoma, kad kas dvidešimt minučių bus nužudytas vienas lėktuvo keleivis. Tol, kol į slaptą banko sąskaitą nebus pervesta 150 milijonų dolerių. Pirmoji mintis - kad kažkas suklydo arba pajuokavo. Tačiau netrukus Bilas gauna ir antrąją grėsmingą žinutę. Ir trečią.

Tačiau tai, pasirodo, tik pradžia. Netrukus ant kojų sukeltos specialiosios tarnybos išsiaiškina, kad banko sąskaita atidaryta būtent B. Markso vardu, o lėktuve aptinkama bomba. Visi įkalčiai nedviprasmiškai rodo į oro maršalo pusę. Supratęs, kad jo garbės žodžiu niekas nepatikės, savo nekaltumą Bilas nusprendžia įrodyti veiksmais.

Režisierius: Jaume Collet-Serra

Prodiuseris: Olivier Courson, Steve Richards, Jeff Wadlow

Scenarijus: John W. Richardson, Ryan Engle, Chris Roach

Muzika: John Ottman

Vaidina: Liam Neeson, Julianne Moore, Michelle Dockery, Anson Mount, Lupita Nyong'o