N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Nojaus laivas
Noah (2014)
Žanras: Drama, nuotykių, fantastinis
Sukurta: JAV
Platintojas: Forum Cinemas UAB
Kino teatruose nuo: 2014-04-18
Trukmė: 2h 18 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.Režisierius Darren‘as Aronofsky‘is dėmesį į save atkreipė 1998-aisiais su itin kontroversišku filmu „Pi“, o į kino istoriją savo vardą visiems laikams įrašė dar po dvejų metų, nufilmavęs „Rekviem svajonei“. Po to sekė „Versmė“, „Imtynininkas“ ir „Juodoji gulbė“.

Pasak paties D. Aronofsky‘io, filmo apie biblinį pranašą Nojų idėja jį persekioja nuo 13-os metų. Tačiau scenarijus juostai buvo pradėtas rašyti 2007-aisiais. Negana to, ilgai nepavykus rasti finansavimo, pirmiausia jis buvo panaudotas... komiksui. 2011-ųjų rudenį pasirodė prancūzų kalba išleistas komiksas „Nojus: žmonių žiaurumas“. Pagaliau, praėjus dar trejiems metams, į didžiuosius ekranus atkeliauja didinga, niūri ir viltinga istorija apie legendinį žmonijos gelbėtoją.

Nuodėmingame pasaulyje ramiai su šeima gyvenantis Nojus (aktorius Russell‘as Crow) išsiskiria iš daugumos. Jo nuolankumas ir dievobaimingumas tampa pagrindine priežastimi, kodėl būtent jį ima lankyti pranašingi ženklai apie neišvengiamai artėjančią katastrofą – vandenį, pražudysiantį visą pasaulį. Nojus ima statyti didžiulį laivą, kad išgelbėtų savo šeimą ir visus, kurie bus to verti.

Režisierius: Darren Aronofsky

Scenarijus: Darren Aronofsky, Ari Handel

Vaidina: Emma Watson, Russel Crowe, Anthony Hopkins, Jennifer Connelly, Logan Lerman ir kt.