N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Meilė Niujorke 3: žmonos atostogose
Liubov v bolshom gorode 3 (2013)
Žanras: Komedija, romantinis
Sukurta: Rusija
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 2014-01-10
Trukmė: 1h 18 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.



Puikių mūsų pažįstamų Igorio (akt. Vladimiras Zelenskis), Artiomo (akt. Aleksejus Čadovas) ir Saunos (akt. Ville Haapasalo) žmonos (akt. Vera Brežneva, Svetlana Kchodčenkova ir Anastasija Zadorožnaja) išvyksta atostogų. Jų vyrai šventai įsitikinę, kad likti vieniems prižiūrėti vaikų nėra toks jau baisus darbas.

Tačiau jau netrukus jie suvokia, kad mielosios atžalos be savo mamų priežiūros tampa tokiais pokštininkais ir išdaigininkais, kad suaugusiems gali net pritrūkti vaizduotės. Tėvams balsu panorėjus, kad vaikučiai kuo greičiau užaugtų - šast ir šis troškimas tampa tikrove. Žinoma, ne be Šventojo (akt. Filipas Kirkorovas) pagalbos.

Rezultatas - pakraupusios žmonos ir vaikystę praradę vaikai. Kaip atitaisyti žalą? Šventajam reikia tik vieno bučinio iš jo svajonių moters. Bėda tik ta, kad ji garsi ir yra toli Amerikoje. Ką jau kalbėti, kad šią pribloškiančią damą vaidina pati Sharon Stone.

Režisierius: Maryus Vaysberg, David Dodson

Prodiuseris: Sergey Livnev, Jason Lehel, Lev Nikolau, Boris Shefir, Sergey Shefir, Andrey Yakovlev

Scenarijus: Maryus Vaysberg, Mikhail Savin, Andrey Yakovlev

Vaidina: Aleksei Chadov (Алексей Чадов), Vladimir Zelenskiy, Svetlana Khodchenkova, Vera Brezhneva, Ville Haapasalo, Anastasiya Zadorozhnaya, Sharon Stone, Filipp Kirkorov