N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Beždžionių planetos aušra
Dawn of the Planet of the Apes (2014)
Žanras: Fantastinis
Sukurta: JAV
Platintojas: Theatrical Film Distribution, UAB
Kino teatruose nuo: 2014-07-18
Trukmė: 2h 10 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.

Kova dėl išlikimo ir teisės vadintis aukščiausia rūšimi tęsiasi.

Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ pristato intriguojantį tęsinį.

Nedidelė San Fransisko mokslininkų grupelė, išgyvenusi po pasaulyje kilusio pražūtingo maro, suka galvas, kaip išgyventi naujame pasaulyje. Didžiausias jų galvos skausmas – žemę valdančios protingosios beždžionės, vadovaujamos savo vado Cezario.

Šios beždžionės – tai nenusisekusio mokslinio eksperimento, kai medikamentais keliskart buvo padidintas beždžionių intelektas, rezultatas. Intelektu beveik pasiekusios žmogaus lygį, jos nusprendė, kad gali pranokti žmonių rasę ir pačios valdyti pasaulį.

Per dešimtmetį, po nevykusio eksperimento, tarp žmonių ir beždžionių galiausiai įsivyravo trapi taika, tačiau visi nujaučia, kad ji – trumpalaikė, ir netrukus viskas pasikeis. Abi pusės – beždžionės ir žmonės – ruošiasi visus taškus ant „i“ sudėsiančiam karui, kuris nulems, kas Žemėje taps dominuojančia rūšimi...

Naujajame filme – dar daugiau stingdančios įtampos ir kvapą gniaužiančių specialiųjų efektų, kuriuos sukūrė tie, kurie savo meistriškumą jau įrodė filmuose „Įsikūnijimas“ ir „Žiedų valdovas“.

Režisierius: Matt Reeves („Įsileisk mane“)

Vaidina: Andy Serkis, Gary Oldman, Jason Clarke, Keri Russell