Įvairaus amžiaus žiūrovams
Kaip prisijaukinti slibiną 2
How to Train Your Dragon 2 (2014)
Žanras: Animacija, nuotykių
Sukurta: JAV
Platintojas: Theatrical Film Distribution, UAB
Kino teatruose nuo: 2014-07-04
Trukmė: 1h 45 min
Cenzas: Įvairaus amžiaus žiūrovams

Tikriems draugams ne kliūtis, kad vienas jų žmogus, o kitas – slibinas.

Praėjo jau penkeri metai nuo tos dienos, kai jaunasis vikingas Žagsulys ir slibinas Bedantis įtikino aršią vikingų tautą, kad slibinai gali būti puikūs vikingų bendražygiai ir pagalbininkai. Kadaise medžiotus slibinus jie pagaliau įsileido į savo kasdienybę ir, įkvėpti Žagsulio pavyzdžio, pradėjo rengti slibinų lenktynes.

Nors Berko saloje įsivyravo ramybė, ūgtelėjęs Žagsulys susidūrė su naujais iššūkiais. Genties vado sūnų pradėjo slėgti vis dažnėjančios tėvo pastabos, kad jam laikas surimtėti, sukurti šeimą ir tapti vikingų vadu. Tačiau Žagsulio planuose rimtų pareigų nėra. Jis trokšta drauge su Bedančiu keliauti po pasaulį, atrasti dar nepažintas žemes ir mėgautis nuotykiais!

Maištaudamas prieš tėvo spaudimą, jaunasis vikingas, pasibalnojęs savo Bedantį, išsiruošią į eilinę žemių paiešką. Tačiau ši kelionė netikėtai juos įtrauks į tokius nuotykius, kokių nė patys nebūtų sugalvoję. Netyčia jie randa ledo urvą, kuriame slepiasi tūkstančiai naujų laukinių slibinų ir paslaptingasis Slibinų Raitelis...

Draugams teks suvienyti savo jėgas, kad užkirstų kelią nedoriems jų ketinimams, o ši kelionė iš naujo privers juos pažvelgti į neįprastą savo draugystę ir suprasti, kad tik kartu jie gali įveikti sunkumus bei išsaugoti ramų rytojų tiek žmonėms, tiek slibinams.

Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 2“ sukurtas remiantis britų rašytojos Cressidos Cowel to paties pavadinimo romanų trilogija. Šis filmas – jau antroji ekranizuota šios trilogijos dalis.

Režisierius: Dean DeBlois („Kaip prisijaukinti slibiną“, „Lilo ir Stičas“)

Originalo kalba įgarsino: Jay Baruchel, Gerard Butler, Craig Ferguson, America Ferrera, Jonah Hill, T.J. Miller, Kristen Wiig, Christopher Mintz-Plasse

Lietuvių aktoriai:

Žagsulys – Daumantas Ciunis;

Astrida – Agnė Kaktaitė;

Stoikas – Remigijus Sabulis;

Goberis – Džiugas Siaurusaitis;

Žuviakojis – Jonas Šarkus;

Snargliautas – Ramūnas Cicėnas;

Tafnatas – Tomas Rinkūnas;

Rafnata – Agnė Šataitė;

Dragas – Olegas Ditkovskis;

Eretas – Paulius Ignatavičius;

Valka – Severija Janušauskaitė.