N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Bado žaidynės. Ugnies medžioklė
The Hunger Games: Catching Fire (2013)
Žanras: Veiksmo, nuotykių, fantastinis
Platintojas: Prioro Įrašų Grupė, UAB
Kino teatruose nuo: 2013-11-22
Trukmė: 2h 26 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.

Išgyvenusi kraują stingdančiose Bado žaidynėse, Ketnė (akt. Jennifer Lawrence) ne tik apsukrumu išplėšia pergalę, tačiau ir šalies valdžią priverčia pripažinti dvigubą – jos ir Pito (akt. Josh Hutcherson) laimėjimą. Saugiai grįžę namo 74-ųjų Bado žaidynių čempionai netrunka leistis į Nugalėtojų turą dvylikoje Panemo apygardų, valdomų despotiško Kapitolijaus prezidento Snou (akt. Donald Sutherland).

Deja, nors ir oficialiai pripažinta, tačiau gudrumu išplėšta pergalė tenkina toli gražu ne visus. Priešingai negu buvo tikėtasi Prezidento Snou, Ketnės ir Pito laimėjimas nesustiprina šalies valdžios įtakos zonų. Baimės kaustytame Paneme stiprėjant maišto nuotaikoms mergina netrunka tapti bręstančio sukilimo ir vilties apie geresnį rytojų simboliu, tad sunerimusi Kapitolijaus valdžia nusprendžia, jog geriausias būdas viską sugrąžinti į vėžes – įsimylėjėlius Pitą ir Ketnę dar sykį iškviesti į Areną ir, sėkmės atveju, nusikratyti jais abiem. Prezidento nurodymu šalyje imamos rengti ypatingos Amžiaus ketvirčio Bado žaidynės, kurių dalyviais tampa pastarųjų 25-erių žaidynių čempionai, esą kur kas pajėgesniais negu prieš metus jas laimėję paaugliai.

Ir vėl Arenoje atsidūrusi Ketnė privalo dar sykį pademonstruoti gudrumą ir nugalėti, siekdama išgelbėti save ir artimuosius. Deja, bet panašu, jog Fortūna linkusi atsukti čempionei nugarą... Tačiau ar ryžtinga mergina nuolankiai susitaikys su neišvengiamu likimu ar ryšis kovoti prieš sistemą iki paskutinio atodūsio? Visi atsakymai dinamiškame, netikėtų siužeto vingių, aistrų, nuotykių ir pavojų prisodrintame filme „Bado žaidynės. Ugnies medžioklė“ kinuose jau nuo lapkričio 22 dienos.

Režisierius: Francis Lawrence („Vanduo drambliams“, „Aš esu legenda“, „Konstantinas“)

Vaidina: Jennifer Lawrence („Bado žaidynės“, „Optimisto istorija“, „Iksmenai: pirma klasė“, ), Josh Hutcherson („Bado žaidynės“, „Paslaptinga karalystė“, „Kelionė į paslaptingąją salą“, „7 dienos Havanoje“, „Vaikams viskas gerai“, „Kelionė į žemės centrą“, „Tiltas į Terabitiją“, „Mažasis Manhatanas“), Liam Hemsworth („Bado žaidynės“, „Nesunaikinami 2“, „Paskutinė daina“), Elizabeth Banks („Bado žaidynės“, „Kietašikniai“, „Ant ribos“, „Ko laukti kai laukiesi“, „Trys įtemptos dienos“, „Be abejo, turbūt“, „Keistuolis Deivas“, „Vyriškas auklėjimas“, „Zakas ir Miri kuria porno“, „Žmogus-voras 2 – 3“, „Fredo Kalėdos“, „Favoritas“, „Pagauk, jei gali“), Stanley Tucci („Bado žaidynės“, „Džekas milžinų nugalėtojas“, „Kapitonas Amerika: pirmasis keršytojas“, „Rizikos riba“, „Lengvabūdė pirmūnė“, „Burleska“, „Julie ir Julia“, „Numylėtieji kaulai“, „Despero nuotykiai“, „Laimingas skaičius... Kitas“, „Ir velnias dėvi Prada“, „Terminalas“, „Pašoksime?“, „Žemės branduolys“, „Tai nutiko Manhetene“, „Dideli nemalonumai“, „Amerikos numylėtiniai“, „Niujorko klystkeliai“, „Vasarvydžio nakties sapnas“, „Tai galėjo nutikti ir tau“, „Pelikano byla“, „Bethovenas“)