N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
47 roninai
47 ronin (2013)
Žanras: Veiksmo, nuotykių, fantastinis
Sukurta: JAV
Platintojas: Forum Cinemas UAB
Kino teatruose nuo: 2013-12-27
Trukmė: 2h 00 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda

Japonų liaudies legenda paremtas filmas „47 roninai“ papasakos XVIII amžių menančią istoriją apie ištikimybę, kerštą, draugystę ir neišsemiamą samurajų drąsą.

Istorijos centre – 47 roninai (samurajai be Mokytojo), kurie, netekę savo Mokytojo prisiekia atkeršyti už jo mirtį, nepaisydami už tai jų lauksiančio mirties nuosprendžio. Laukdami tinkamos progos ir regzdami tamsiąsias jėgas nugalėsiantį keršto planą samurajai sutinka Kai (akt. Keanu Reeves) – paslaptingą ir aplinkinių išduotą atsiskyrėlį, regis, paties likimo pasirenkamą vienam didingiausių Rytuose įvykdytų žygių. Prisijungęs prie 47 roninų vadeivos Oiši (akt. Hiroyuki Sanada), Kai išdrįsta mesti iššūkį mirčiai ir, lydimas būrio Mokytojo pasekėjų, prisiekia drauge įvykdyti jų misiją.

Piktavalio žemvaldžio paversti atsiskyrėliais ir ištremtaisiais 47 roninai, lydimi Kai, leidžiasi į amžiaus žygį, kupiną išbandymų, noro susigrąžinti nuplėštą garbę, nuolatinio mirties alsavimo ir noro kartą ir visiems laikams padėti tašką tamsiųjų jėgų viešpatavimui. Tačiau ar saujelė roninų sugebės pasipriešinti klastingai jėgai, galinčiai pražudyti bet ką, pastojusį jai kelią?..

Estetiškai pateiktas filmas, vizualizuojantis Japonijos kultūros istorinį periodą , kinuose jau nuo gruodžio 27 dienos.

Režisierius: Carl Rinsch

Vaidina: Keanu Reeves, Hiroyuki Sanada, Ko Shibasaki, Tadanobu Asano ir kt.