N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Eliziejus
Elysium (2013)
Žanras: Veiksmo, trileris, fantastinis
Sukurta: JAV
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 2013-08-09
Trukmė: 1h 50 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.Turbūt daugelis iš jūsų jau girdėjote apie planuojamą komercinę kelionę į Marsą. Panašu, kad žmonijos svajonė gyventi ne tik Žemėje pamažu ima pildytis. Šis filmas pasakoja apie tai, kas bus, jei svajonė pasirodys besanti ne tokia jau maloni.

2154-ieji metai. Žmonija pasidalijusi į dvi klases: ypač turtingus, gyvenančius kosmoso stotyje „Eliziejus" ir visus kitus, besigrumdančius šiukšlynu virtusioje ir nuo žmonių pertekliaus dūstančioje Žemėje.

Sekretorė Rouds (aktorė Jodie Foster) priklauso pirmajai klasei. Ji pasiryžusi bet kokia kaina išsaugoti esamą padėtį ir apginti „Eliziejų" nuo įsibrovėlių iš apačios. Tuo tarpu Maksas (akt. Mattas Damonas) yra antrosios klasės žemietis, stumiantis savo beviltiškas ir viena į kitą kaip du vandens lašai panašias dienas.

Tačiau aplinkybių įspaustas į kampą, Maksas nebeturi kitos išeities, kaip tik keliauti į kosminę stotį ir pabandyti pakeisti savo likimą. Maksas ryžtasi pavojingai misijai, kuri gali suardyti nusistovėjusį balansą. Vyras iškeliauja į „Eliziejų", kur jo pirmiausia laukia sekeretorė ir jos vadovaujami viskam pasiryžę kariai...

Režisierius: Neill Blomkamp

Prodiuseris: Bill Block

Scenarijus: Neill Blomkamp

Muzika: Ryan Amon

Vaidina: Matt Damon, Jodie Foster, Alice Braga, William Fichtner ir kt.