N-18. Suaugusiems nuo 18 metų.
Dabar jau tikrai šikna
This Is The End (2013)
Žanras: Komedija, fantastinis
Sukurta: JAV
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 2013-07-05
Trukmė: 1h 50 min
Cenzas: N-18. Suaugusiems nuo 18 metų.Patiks, jei patiko: „Projektas X", „Mari Huanos ekspresas", „Kietakiaušiai" ir jei kaupiate atsargas pasaulio pabaigai

Kine ne tokie jau dažni atvejai, kuomet aktoriai vaidina ne personažus, o save pačius. Na, gal ne visai šimtu procentų save, bet bent jau alternatyvias savo pačių versijas. Šis filmas - būtent toks. Jamesas Franco vaidiną Jamesą Franco, Emma Watson vaidina Emmą Watson, Sethas Rogenas - Sethą Rogeną, Paulas Ruddas - Paulą Ruddą ir t.t.

Šeši draugai įkalinami Jameso Franco namuose, kuomet Los Andželą supurto virtinė keistų, nepaaiškinamų ir pražūtingų katastrofų. Pasaulis, kurį draugai pažinojo, griūva, maisto (ir kitokios) atsargos senka, prasideda klaustrofobijos ir visokių kitokių fobijų priepuoliai. Galų gale draugai priversti palikti sąlyginai saugią prieglaudą ir išeiti į lauką, kur jų laukia neišvengiamas likimas ir tikrasis draugystės išbandymas.

Tie, kas matė bent vieną komediją su naujosios kartos ribų nelabai paisančiais komikais, puikiai supranta, ko laukti ir iš šios juostos. Pačios neįtikėtiniausios situacijos, siužeto vingiai, dialogų sodrumas, subtili ironija, nešvankūs juokeliai ir... pasaulio pabaiga.

Režisierius: Evan Goldberg, Seth Rogen

Prodiuseris: Evan Goldberg

Scenarijus: Seth Rogen, Evan Goldberg

Muzika: Henry Jackman

Vaidina: James Franko, Seth Rogen, Emma Watson, Jonah Hill, Michael Cera, Rihanna, Paul Rudd, Craig Robinson.