Mano mama dinozaurė
Dino Time (2012)
Žanras: Komedija, animacija, nuotykių
Sukurta: JAV, Pietų Koreja
Platintojas: Garsų Pasaulio Įrašai UAB
Kino teatruose nuo: 2013-06-14
Trukmė: 1h 35 min
Cenzas: zzz_Senas nenaudoti 2

Serialo „Dinozauriukai“ režisierius Johny Kafka, dirbęs su klasika tapusiais animaciniais filmukais: „Vėžliukai ninzės“, „Pramuštgalviai“ bei filmais: „Alvinas ir Burundukai“, „Pelenės istorija 2“ pristato naują dinozaurų istoriją visai šeimai.

Trys išdykę vaikai randa kiaušinio formos laiko mašiną. Nė nenutuokdami koks tai daiktas, nuotykių ieškotojai nutaria ją išbandyti ir nukeliauja į priešistorinius dinozaurų laikus. Ieškodami dingusios laiko mašinos dalies, kuri reikalinga jiems grįžti namo, vaikai susiduria su visai nepavojinga ir labai motiniška dinozaure T-Rex, kuri imasi jų globos.

Gyvendami triukšmingame mieste vaikai kasdien žaidė gatvėse, lakiojo galingomis savo riedlentėmis ir ieškojo nuotykių. Kartą Maksas ir Ernis tėvo dirbtuvėse aptiko nebaigtą laiko mašiną. Šniukštinėdami ir žiūrinėdami netikėtą daiktą vaikai įlindo vidun, o nenuorama Ernio sesutė įjungė aparatą. Prieš patys suprasdami kas nutiko, vaikai akis į akį susiduria su didžiule dinozaure Taira. Deja, vaikų laiko mašina nusileido jos lizde ir atsivėrė tarsi kiaušinis, iš kurio išsirito žmonės...

Drauge su vietoje nenustygstančiu Tairos sūnumi Dodžu, vaikai pasineria į pavojingų ir neregėtų nuotykių sūkurį Mezozojaus eroje. Bežaisdami ir bešėliodami nutrūktgalviai pameta raktą nuo savo laiko mašinos, kuri gali sugrąžinti juos namo. Negana to, kiti dinozaurai, manydami, kad mašina – tikras kiaušinis, jį pagrobia. Keliautojai laiku privalo išvilioti savo laiko mašiną iš gigantiškų dinozaurų, rasti raktą ir kuo greičiau grįžti į pasiilgtą miestą.Režisierius: Yoon-suk Choi, John Kafka

Scenarijaus autoriai: Adam Beechen, James Greco

Lietuviškai įgarsino: Jurgis Damaševičius (Ernis), Judita Urnikytė (Džulija), Simas Storpirštis (Maksas), Edita Damaševičienė (mama Sju), Algis Dainavičius (dinozauras Dodžas), Džiugas Siaurusaitis (paukštis Renius), Saulė Degutytė (dinozaurė Taira).