N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Tapatybės vagilė
Identity Thief (2013)
Žanras: Komedija, kriminalinis
Sukurta: JAV
Platintojas: Forum Cinemas UAB
Kino teatruose nuo: 2013-03-15
Trukmė: 1h 50 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.Trečiasis pilno metro Setho Gordono filmas „Tapatybės vagilė“ pasakoja apie Sendį (akt. Jason Bateman), vieną dieną susiduriantį su neįtikėtina grėsme asmeniniam jo gyvenimui...

Net ir patys genialiausi aferistai neprilygsta Dianai (akt. Melissa McCarthy), kuri tarsi juoda katė perbėgo Sendžio gyvenimo keliu. Profesionali vagilė nudžiauna vyro tapatybę patvirtinančius dokumentus ir, pasinaudodama jo banko kortele, palaimingai linksminasi prabangiuose SPA salonuose, kasdienybę praskaidrindama apsipirkinėjimu.

Net neketindamas taikstytis su įžūlia vagile Sendis ima sekti karštais nusikaltėlės pėdsakais, tikėdamasis pagauti ir kaip reikiant pamokyti apkūnią rusvaplaukę, apdovanotą gebėjimu smūgiuoti iš dešinės, pranokstančią net ir patį baisiausią košmarą. Tačiau atkakliai sekama isteriška vagilė net neketina padėti taško savo vagysčių karjeroje, tad Sendžio laukia tikrų tikriausias iššūkis – pagauti vėjui laukuose prilygstančią moteriškę!

Dinamiška ir labai juokinga kriminalinė komedija „Tapatybės vagilė“ Lietuvos kino ekranuose suksis nuo kovo 15 d.

Režisierius: Seth Gordon

Scenarijus: Craig Mazin

Muzika: Christopher Lennertz

Vaidina: Jason Bateman, Melissa McCarthy, Jon Favreau, Amanda Peet, T.I., Genesis Rodriguez ir kt.