Zambezija
Zambezia (2012)
Žanras: Komedija, animacija, nuotykių, šventinis
Sukurta: Pietų Afrikos Respublika
Platintojas: Garsų Pasaulio Įrašai UAB
Kino teatruose nuo: 2012-12-21
Trukmė: 1h 25 min
Cenzas: zzz_Senas nenaudoti 2

DĖMESIO! ŠĮ FILMĄ GALĖSITE ŽIŪRĖTI IR 3D FORMATU

Kažkur tarp Rio ir Madagaskaro, saulėtame Mozambike egzistuoja magiškas paukščių miestas – Zambezija. Jame traukdami nuotaikingas dainas ir kasdien linksmindamiesi gyvena viso pasaulio paukščiai: nuo mažiausio žvirblio iki galingiausio erelio. Filmo kūrėjai kviečia pasinerti į užburiantį, spalvingą ir triukšmingą paukščių pasaulį 3D formatu lietuviškai dubliuotame filme visai šeimai – „Zambezija“.

Paukščių gyvenimas – tai nuolatinis laisvės ir nuotykių troškimas. Deja, sakaliukas Kajus – nedrąsus ir naivus paukštis. Nuo mažumės gyvenęs tik su tėčiu, Kajus iš jo išmoko vikriai skraidyti ir išgyventi dykumoje. Tėtis Tendajus sūnui nuolat kartojo, kad šis turi išmokti rūpintis pats savimi. Sakaliukui trūko draugų ir linksmybių, jis nebenorėjo gyventi kaip atsiskyrėlis, tad pasakęs tėčiui, kad jau gali pasirūpinti savimi pats, iškeliavo.

Pakėlęs sparnus Kajus išlekia į paukščių rojų – niekada nematytą ir paslaptingą Zambeziją. Nukeliavęs į didžiulį svajonių miestą sakaliukas panyra į kunkuliuojantį paukščių bendruomenės gyvenimą. Apsuptas plepių papūgėlių, išmintingų erelių bei peralkusių marabu, Kajus sužino, kad miestui reikia greitų kaip vėjas ir stiprių kaip akmuo paukščių.

Iš tėčio išmokęs vikraus ir greito skraidymo, Kajus netrukus tampa Zambezijos gynėjų „Uraganų“ nariu. Svajonių miestą užpuolus varanui Budzo ir jo sąjungininkams, Zambezijos gyventojai stoja į kovą. Gindamas miestą nuo gigantiškų roplių, sakaliukas privalo išgelbėti ir pagrobtą savo tėtį. Vykdyti šią svarbią užduotį Kajui padeda draugai. Nuolat tinginiaujantis, save labai mylintis žvirblis – Yzis ir gražuolė Zambezijos vadovo duktė Zoja, galiausiai net varanų armijai padėję maitėdos marabu prisijungia prie Kajaus ir padeda išgelbėti Zambeziją.

Zambezijos paukščių charakteriai tokie pat spalvingi ir skirtingi kaip jų plunksnos. Pasinerdami į Kajaus bei jo draugų gyvenimus susidursite su tikra draugyste, gėrio ir blogio sampratomis bei svarbiausia filmo idėja – reikia daryti viską, kad būtum laimingas.Režisierius: Wayne Thornley

Scenarijus: Wayne Thornley

Muzika: Bruce Retief

Lietuviškai dubliavo: Simas Storpirštis (Kajus), Algis Dainavičius (Izius), Saulė Degutytė (Genė), Algis Dainavičius (Tendajus, Ajaksas), Saulius Siparis (Sekuru), Jurgis Damaševičius (Sesilis, Budzo), Edita Zizaitė (Zoja), Džiugas Siaurusaitis (Mortons).