N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Kartu iki pasaulio pabaigos
Seeking a Friend for the End of the World (2012)
Žanras: Komedija, drama, romantinis
Sukurta: JAV, Singapuras, Indonezija, Malaizija
Platintojas: AcmeFilm
Kino teatruose nuo: 2012-08-24
Trukmė: 1h 41 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.

Žemės planeta pavojuje! Vėl artėja pasimatymas su Armagedonu. Bet šį sykį jis neišvengiamas ir joks Bruce'as Willis nepajėgs išgelbėti. Asteroidas "Matilda" driokstels po 21 dienos pagal pilną pasaulio pabaigos programą.

Niekas jau nedirba. Lėktuvai neskraido. Ekonomika tuoj bankrutuos. Nekantriausi žmonės apsisprendė nelaukti agonijos ir iššokti žemyn galva pro langą. Labiausiai užsisvajoję piliečiai nutarė spjauti į viską ir įgyvendinti nerealiausias nelegaliausias svajones iš "Privalau tai padaryti" sąrašėlių. Jausmingiausi meilužiai prieš pakratydami kojas skuba išsikrušti iki soties.

Tačiau draudimo agentas Dodžas (aktorius Steve'as Carrellas) vaikšto į darbą paniuręs, liūdnas, nelaimingas ir laikantis už rankos panelę Depresiją. Netgi artėjanti katastrofa nepakeičia jo nuotaikų spektro. Panikuojančio vyruko pasaulis sugriuvo į šipulius gerokai anksčiau, kai šeimos laimę ištirpdė skyrybos su uraganišku greičiu pabėgusia žmona.

Kaimynystėje už sienos gyvenanti graži, vikri, žavinga Penė (aktorė Keira Knightley) yra visiška jo priešingybė. Mergina neseniai išspyrė iš lovos nevykėlį draugą, bet vis tiek skrajoja padebesiais ir džiaugiasi trumpomis laimės akimirkomis. Dėl galvoje siaučiančių vėjų ir spontaniškų verksmo priepuolių Penė pamiršta perduoti per klaidą jai pristatytą laišką, kuris iš tiesų buvo skirtas Dodžui. Perskaičiusi tekstą ji nujaučia, kad prieš kelis mėnesius parašytas nuoširdus pirmosios meilės prisipažinimas gali pakeisti žiauriai vienišo kaimyno gyvenimą. Bent toms trims savaitėms.

Penė trokšta atitaisyti nesusipratimą ir pasiūlo Dodžui draugišką sandėrį - užsivesti automobilio variklį ir kartu vykti į kelionę. Ji padės jam susirasti prarastą mokyklos laikų mylimąją, o jis suieškos pilotą, kuris nuskraidins ją į Angliją atsisveikinimui su seniai nematytais tėvais.

Normaliame pasaulyje Penė ir Dodžias niekuomet nesusitiktų ir nebendrautų. Bet ekstremaliomis sąlygomis jie jaučiasi nuostabiai gerai, nors lemtingos gyvenimo dilemos žada daugybę netikėtumų. Ar jų širdys spės paskutinį kartą suspurdėti iš meilės pasaulio pabaigos akivaizdoje?Režisierė: Lorene Scafaria

Scenarijus: Lorene Scafaria

Muzika: Jonathan Sadoff ir Rob Simonsen

Vaidina: Steve Carrell, Keira Knightley, Adam Brody, Martin Sheen ir kt.