Paryžiaus monstras 3D
Monster in Paris 3D (2011)
Žanras: Komedija, animacija, nuotykių, muzikinis, šeimos
Sukurta: Prancūzija
Platintojas: Incognito Films
Kino teatruose nuo: 2012-08-24
Trukmė: 1h 30 min
Cenzas: zzz_Senas nenaudoti 2Nuotaikinga animacinė 3D pasaka visai šeimai ir didelius, ir mažus nukels į elegantiškąjį Paryžių, kur prieš šimtmetį miesto grindiniu stypčiojo ne tik gracingos damos, bet ir rioglino nerangus Monstras!

Spalvingiems filmo „Monstras Paryžiuje 3D“ personažams savo balsus paskolino būrys visiems puikiai pažįstamų aktorių – žavingoji prancūzė, Johnny Deppo žmona Vanessa Paradis, Catherine O'Hara, Danny Hustonas ir kiti.

Stiprią kūrybinę filmo komandą subūrė „Penktojo elemento“ kūrėjas Lucas Bessonas – šįkart jis filmo prodiuseris. Juostos režisierius – Bibo Bergeronas, jau turintis nemažai patirties animacijos pasaulyje – jo filmai „Visa tiesa apie ryklį“ ir „Kelias į Eldorado“ sužavėjo ne tik mažuosius kino žiūrovus, bet ir jų tėvus.

1910-ieji. Paryžiuje pastebėtas gremėzdiškas Monstras! Ant kojų sukyla visas miestas ir prasideda visuotinė pabaisos medžioklė. Pačiame jos įkarštyje atsiduria ir drovi kino technikė Emilė bei spalvingas išradėjas Raulis. Tačiau priešingai nei kiti nedraugiški paryžiečiai – jie nusprendžia apsaugoti pabaisą nuo miestiečių persekiojimo. Pasirodo, šis tėra gremėzdiška, tačiau visai nekenksminga... blusa. Jis gyvena sode ir yra beprotiškai įsimylėjęs jauną dainininkę.

Emilė ir Raulis į pagalbą pasitelkę geraširdę „Paukščių rojaus“ kabareto žvaigždę Liusilę ir ekscentrišką mokslininką bei jo nerimstančią beždžionę stoja į kovą už Monstro teisę ramiai gyventi Paryžiuje.

Nuotaikinga animacinė juosta 3D formatu Lietuvos kino teatruose žiūrovus džiugins jau nuo rugpjūčio 24 dienos!Režisavo: Bibo Bergeron

Scenarijus: Bibo Bergeron, Stephane Kazandjian

Muzika: Mathieu Chedid

Lietuviškai įgarsino: Severija Janušauskaitė, Viktorija Kuodytė, Artūras Šablauskas, Dainius Kazlauskas, Dalius Skamarakas ir kt.