Amžinai tavo
Lucky One (2012)
Žanras: Drama, romantinis
Sukurta: JAV
Platintojas: AcmeFilm
Kino teatruose nuo: 2012-04-27
Trukmė: 1h 41 min
Cenzas: zzz_N/A”Amžinai tavo” - tai nepamirštama istorija apie žmogų, kurį netikėti gyvenimo vingiai atveda į tikrąją meilę.

Kai Jūrų laivyno karininkas Loganas Tibo mūšio lauke randa besišypsančios jaunos moters nuotrauką, jį netikėtai aplanko sėkmė – jaunuolis per plauką lieka gyvas. Grįžęs namo į gimtąją Kolorado valstiją, Loganas niekaip negali pamiršti rastos fotografijos, tad netrukus nusprendžia leistis kelionėn po visą šalį ir surasti besišypsančią šviesiaplaukę. Elizabet (toks žaviosios šviesiaplaukės vardas) po ilgų klajonių jis suranda atokioje provincijoje Šiaurės Karolinoje. Loganas neišsiduoda, jog prie jos durų atsidūrė neatsitiktinai... Juodu visa galva pasineria į aistringą meilės romaną, tačiau Logano paslaptis netrukus apkartins šviesią ateitį – ji gali sugriauti ne tik meilę, bet ir jųdviejų gyvenimus...

Kupina aistros, romantikos ir kvapą gniaužiančios įtampos, ši jausmų drama pasakoja apie keistas gyvenimo užgaidas ir likimo galią, gebančią atvesti į tikrą ir amžiną meilę.

Prodiuseriai: Denise Di Novi, Kevin McCormick

Režisierius: Scott Hicks (“Meilės receptas”)

Scenarijus: Will FettersVaidina: Zac Efron, Taylor Schilling, Blythe Danner ir kt.

Muzika: Alar Kivilo