Romo dienoraštis
Rum Diary (2011)
Žanras: Komedija, drama, romantinis
Sukurta: JAV
Platintojas: Incognito Films
Kino teatruose nuo: 2011-12-02
Trukmė: 2h 00 min
Cenzas: zzz_N/AKaribų jūra ir saulė? Bus.

Žavios “undinės”? Bus.

Alkoholis su tiek daug laipsnių, kad jų nebeįmanoma pamatuoti? Bus!

Pagirios, nuo kurių galva plyšta ir atmintis šlubuoja? Rytas neatleidžia niekam.

Sveiki atvykę į Puerto Riką, saulėtų paplūdimių, aistringos meilės ir pigaus alkoholio rojų žemėje! Kai amerikietis Kempas (akt. Johnny Deppas) atsibunda viešbutyje, išgėręs 161 mini buteliuką romo, jo nuotykiai (ir galvos skausmas) tik prasideda!

Atvykęs dirbti žurnalistu į chaotiškiausią pasaulyje laikraštį, kurio redaktoriaus perukas - vieša paslaptis, Kempas greit atskleidžia salos privalumus: pigų alkoholį, naktines linksmybes boulingo bei muzikos klubuose, vudu burtus, gaidžių peštynes ir vietos milijonieriaus Sandersono (akt. Aaronas Eckhartas) perdėtą vaišingumą. Pastarojo namuose sutikta šviesiaplaukė gražuolė Šenou (akt. Amber Heard), kuri mėgsta maudytis visiškai nuoga, netrukus taps priežastimi, kodėl Sanderso namus paplūdimyje taip pamėgs lankyti Kempas... Planas: sužlugyti milijonierių, pagrobti jo gražuolę merginą ir su ne mažiau gražia jachta leistis į šviesų rytojų. Ir, žinoma, visa tai padaryti neišsiblaivant!

Sukurta pagal ankstyvąjį kultinio rašytojo Hunterio S. Thomsono (“Baimė ir neapykanta Las Vegase”) pusiau autobiografinį romaną “Romo dienoraštis”, komedija sugrąžina į kino ekranus genialųjį aktorių Johnny Deppą (“Karibų jūros piratai”, “Alisa Stebuklų šalyje”) - šįkart jo veidą dengia ne storas grimo sluoksnis, o akiniai nuo saulės... O jų prireiks, kad paslėpti vakarykščių linksmybių žymes. Juk apie Karibus sakoma kaip apie Las Vegasą: kas nutiko Puerto Rike - amžiams liks Puearto Rike!

Režisierius: Bruce’as Robinsonas

Scenarijus: Bruce Robinson

Kompozitorius: Christopher Young

Vaidina: Johnny Deppas, Aaronas Eckhartas, Giovannis Ribisi, Michaelis Rispoli, Richardas Jenkinsas, Amber Heard ir kt.