Ir kaip ji viską suspėja?
I Don‘t Know How She Does It (2011)
Žanras: Komedija
Sukurta: JAV
Platintojas: Meed films UAB
Kino teatruose nuo: 2011-09-16
Trukmė: 1h 30 min
Cenzas: zzz_N/A

Mega hito „Seksas ir miestas“ žvaigždė SARAH JESSICA PARKER ir žavusis Agentas 007 PIERCE BROSNAN susitinka aktualioje komedijoje apie super moterį.

Keitė Redi (akt. Sarah Jessica Parker) – šių laikų moters idealas. Ji spėja visur. Du vaikai, atsakingas darbas, vyras, draugės, „shoppingas“, turiningas laisvalaikis. Žodžiu, auksas, ne moteris. Bet... Visi turi savo ribas. Ir Keitė ne išimtis. Gyvenimas komplikuojasi, kai vyras Ričardas (akt. Greg Kinnear) netenka darbo ir Keitė tampa vienintele šeimos maitintoja, Keitės bendradarbė Momo (akt. Olivia Munn), chroniškai nekenčianti vaikų, ima rodyti savo kaprizus, o nauja darbo užduotis suveda Keitę su Džeku Abelhameriu (akt. Pierce Brosnan) - vyru, kuriam neatsispirtų nė viena moteris. Na, PRAKTIŠKAI nė viena moteris... Keitei iškyla rimtų problemų. O svarbiausia – visame tame sąmišyje lyg ir užmirštamas pagrindinis žmogus – ji pati. Kaip atstatyti vidinį ir išorinį balansą ir išsaugoti brangiausias vertybes? Užduotis ne iš lengvųjų... Vyrams ji tikriausiai būtų neįkandama.

Filmas „IR KAIP JI VISKĄ SUSPĖJA?“ sukurtas pagal to paties pavadinimo britų rašytojos Allison Pearson bestseleriu tapusį romaną, kuris buvo išleistas ir Lietuvoje. O filmo scenarijų parašė Aline Brosh McKenna, kurios plunksnai taip pat priklauso filmų „Viliojimo menas“, „Pamergė pagal užsakymą“, „Labas rytas“ bei pasaulinio superhito „Ir velnias dėvi Prada“ scenarijai.

Režisierius: Douglas McGrath

Vaidina: Sarah Jessica Parker, Pierce Brosnanas, Greg Kinnear, Christina Hendricks ir kt.