Įvairaus amžiaus žiūrovams
KP: 2 indeliai jogurto
KP: 2 cups of yogurt (2011)
Žanras: Drama
Sukurta: Lietuva
Platintojas: Kino pavasaris
Kino teatruose nuo: 2011-03-18
Trukmė: 0h 30 min
Cenzas: Įvairaus amžiaus žiūrovams

„2 indeliai jogurto“ kalba apie žmonių susvetimėjimą šiuolaikiniame pasaulyje, apie vaikų vienatvę šeimose, apie formalius ir šaltus ryšius tarp šeimos narių, apie užimtą suaugusiųjų gyvenimą, kuriame nebelieka laiko pabuvimui drauge, nebelieka laiko meilei.

Tai pasakojimas apie dukros ir mamos paralelinius pasaulius, kupinus vienatvės. Šiems pasauliams nelemta susitikti tiesiogiai, jie bendrauja per laiškus, pinigus, maistą, nuotraukas. Mergaitė visą dieną turi praleisti viena, ji pati bando paįvairinti ir „prastumti“ savo laiką. Mama bendrauja su daugybe žmonių, tačiau šis bendravimas formalus, šypsenos – tai „atidirbtos“ mimikos. Vienatvė persmelkia jų abiejų sielas.

Režisierius: Audrius Mickevičius (g. 1965)

Režisierius studijavo architektūrą Vilniaus dailės akademijoje, vėliau studijavo vizualinę komunikaciją Kopenhagoje, Danijoje. A. Mickevičius dirba įvairiose meno srityse (kinas, video menas, interjero dizainas, fotografija, garsas, grafika, scenarijų rašymas). Jis taip pat dėsto Vilniaus dailės akademijoje. Režisierius gyvena Vilniuje ir Pagelužėje, ir nuo 1983 m. kuria filmus bei videomeną. Režisieriaus filmografijoje 16 trumpametražių ir keli pilnametražiai dokumentiniai filmai („Media Ecologies“ (2008), „Žmogus – Arklys“ (2008), „Paukščių migracija“ (2007), „Savomis rankomis“ (2006), „Ne“ (2003), „Trachea–Corpus“ (1997), „Trachea-Nida“ (1996), „Vaikai iš Užuguosčio“ (1992), „Ji“ (1984) ir kt.)

Pagrindiniai aktoriai: Gabija Jaraminaitė-Ryškuvienė, Guostė Mickevičiūtė, Donatas Šimukauskas, Jurga Šeduikytė, Laimutis Sėdžius, Adomas Stančikas

Kalba: lietuvių, anglų

Subtitrai: lietuvių, anglų