N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.
KP: Nepaleisk manęs
KP: Never Let Me Go (2010)
Žanras: (none)
Sukurta: Jungtinė Karalystė, JAV
Platintojas: Kino pavasaris
Kino teatruose nuo: 2011-03-17
Trukmė: 1h 45 min
Cenzas: N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.

HORIZONTAI.

Tai žymaus Kazuo Ishiguro romano adaptacija. Hailšemas – idiliška internatinė mokykla Anglijoje, kuriai vadovauja griežta, tačiau teisinga direktorė. Jos auklėtiniams negalima palikti mokyklos teritorijos, jie privalo sveikai maitintis ir nesimatyti su tėvais. Greitai paaiškėja, jog Hailšeme vyksta negeri dalykai. Dvi draugės Keitė ir Rūta susidraugauja su komplikuoto charakterio Tomiu, kurį vis kamuoja sielvarto priepuoliai. Trijulė artėja pilnametystės link, tačiau be jokio kontakto su išoriniu pasauliu. Sulaukę aštuoniolikos, jaunuoliai privalo palikti Hailšemą ir keltis gyventi į paslaptingą pasaulį, kur sužinos apie savo šiurpią ateitį.

Režisierius: Mark Romanek (g. 1959)

Gimė Čikagoje, baigė kino studijas Ithaca koledže. Sėkmingą karjerą žymi sukurti muzikiniai video klipai tokiems atlikėjams, kaip Madonna, Johnny Cash, Michael Jackson, REM, Jay-Z ir Sonic Youth. 1997 m. jis pelnė MTV apdovanojimą už pasiekmus. Sukūrė tokius pilno metro filmus, kaip „Statiškas“ (1985) ir „Nuotrauka per valandą“ (2002).

Pagrindiniai aktoriai: Keira Knightley, Carey Mulligan, Andrew Garfield, Charlotte Rampling, Sally Hawkins, Andrea Riseborough.

Kalba: anglų.

Subtitrai: lietuvių.