Greiti ir įsiutę 5
Fast Five (2011)
Žanras: Veiksmo, trileris
Sukurta: JAV
Platintojas: Forum Cinemas UAB
Kino teatruose nuo: 2011-04-29
Trukmė: 2h 10 min
Cenzas: zzz_N/A

Buvęs policininkas Brianas O'Conneris (vaidina akt. Paul Walker) ir praeityje garsus nusikaltėlis Domas Toretto (vaidina akt. Vin Diesel) pernelyg įsilinksmino gyvendami už įstatymo ribų. Po to, kai Brianas ir Mija Toretto (vaidina akt. Jordana Brewster) išlaisvina Domą iš policijos nagų, trijulė pernelyg ilgai neužsibūna vienoje vietoje, nes iki šiol yra gardus ir itin medžiojamas kąsnelis įstatymų sergėtojams. Nusprendę bėgti iš gimtųjų Jungtinių Amerikos Valstijų, trijulė atsiduria saulėtojoje Brazilijoje, Rio de Žaneire. Spalvingas miestas atveria ne tik naujas galimybes, bet ir naują iššūkį. Norėdama atgauti visišką laisvę kompanija privalo atlikti paskutinę užduotį, kuri ir lems tolesnį jų likimą. Brianui, Domui ir Mijai patikima intriguojanti užduotis- jie privalo stoti akistaton su iki kaulų smegenų korumpuotu ir prastos reputacijos verslininku, kuris bet kokia kaina siekia jų mirties.

Deja, trijulę persekioja ir daugiau žmonių. Vienas jų- užsispyręs federalinis agentas Lukas Hobbsas (vaidina akt. Dwayne Johnson), kuris niekuomet nepamiršta savo taikinių ir yra pasiryžęs padaryti viską, kad jo medžiojamas grobis atsidurtų už grotų. Deja, agentas ne itin gerai skiria bloguosius berniukus nuo gerųjų, tad jam belieka pasikliauti savo instinktais ir bandyti įsprausti savo taikinį į kampą.

Brianas, Dom‘as ir Mija vėl buria draugėn elitinę lenktynininkų komandą, padėsiančią įvykdyti jiems patikėtą užduotį. Seni draugai grįžta ten, nuo kur ir prasidėjo jų kelionė- už automobilio vairo, burzgiant galingiems varikliams, lekiant pasiutusiu greičiu ir cypiant automobilio padangoms bus nuspręsta, kam gyventi, o kam mirti.

Rež. Justin Lin („Greiti ir įsiutę 4“, „Anapolis“, „Greiti ir įsiutę 3: Tokijo lenktynės“)

Vaidina: Dwayne Johnson („Dantukų fėjus“, „Rezerviniai farai“, „Žaibiškas kerštas“, „Kelionė į Raganų kalną“, „Ieškokit Gudručio!“, „Būk kietas“, „Skorpionų karalius“, „Mumijos sugrįžimas“), Vin Diesel („Greiti ir įsiutę 1- 3- 4“, „Auklė“, „Rydiko kronikos“, „Atpildas“, „Trigubas X“, „Gaujos vyrukai“, „Rizika“, „Visiška tamsa“, „Gelbstint eilinį Rajaną“), Paul Walker („Greiti ir įsiutę 1- 2- 4“, „Palikti sniegynuose“, „Mūsų tėvų vėliavos“, „Bėk neatsigręždamas“, „Pavojai gelmėse“, „Kalėdos“, „Laiko įkaitai“, „Smagus pasivažinėjimas“, „Kaukolės“, „Viskas apie ją“), Jordana Brewster (Greiti ir įsiutę 1- 4“, „Anapolis“, „Kruvinosios skerdynės Teksase: pradžia“, „Debs“, „Užburtas ratas“), Tyrese Gibson („Transformeriai 1- 2- 3“, „Legionas“, „Mirties lenktynės“, „Anapolis“, „Mažvaikis“), Elsa Pataky (Asteriksas Olimpinėse Žaidynėse“, „Romasanta. Vilkolakio medžioklė“, „Reanimatoriaus sugrįžimas“, „Iš Dievo - nieko naujo“), Matt Schulze („Ekstraktas“, „Septynios mumijos“, „Ekstremalus greitis“, „Nepasiekiamasis“, „Transporteris“), Joaquim de Almeida (Nebijok: Popiežiaus Jono Pauliaus II gyvenimas“, „Kekšė“, „Misija į Marsą“, „Už priešo linijos“, „Desperado“, „Akivaizdus ir tikras pavojus“, „Vien tik tu“), Ludacris