Mano geriausias meilužis
Prime, The (2005)
Žanras: Komedija
Sukurta: Universal Pictures
Platintojas: AcmeFilm
Kino teatruose nuo: 2006-01-06
Trukmė: 1h 45 min
Cenzas: zzz_N/A

Rafi (akt. Uma Thurman) – tipiška niujorkietė: daili, brandi moteris, padariusi sėkmingą karjerą ir... ką tik išsiskyrusi. Po sunkaus skyrybų proceso palūžusi moteris nebepajėgia pati žengti į kitą gyvenimo etapą, nebesijaučia stipri ir visiškai nebepasitiki savimi.

Rafi, ieškodama pagalbos, užsirašo į priėmimą pas Lizą (akt. Meryl Streep) - nemažą profesinę patirtį turinčią psichoanalitikę. Liza, mačiusi ne vieną nusivylusią ir įskaudintą moterį, žino, kaip padėti išsiskyrusiai moteriai, taigi apsilankymai pas psichologę pamažu padeda Rafi atgauti vidinę pusiausvyrą.

Gyvenimas vėl ima džiuginti Rafi ir ji pasijunta kupina jėgų. Išbridusi iš skyrybų slogučio, moteris žino, kad daugiau niekam neleis jos skaudinti. Dabar Rafi - laisva ir nepriklausoma moteris !

Čia jai likimas pakiša siurprizą – patrauklų jauną vyrą Deividą ( akt. Bryan Greenberg). Romantiškas, jautrus ir išties žavus pradedantis tapytojas susižavi tiesiog spindinčia Rafi. Šilumos išsiilgusios širdys ima plakti greičiau ir nepastebimai įsimyli viena kitą. Viskas būtų tiesiog nepakartojamai žavu ir romantiška, jei ne viena smulkmena… Deividui dvidešimt treji, o Rafi – trisdešimt septyneri.

Įsimylėjusi, laiminga, bet gerokai sutrikusi Rafi skuba į konsultaciją pas jai taip padėjusią psichoterapeutę. Na, o Lizos pareiga pagelbėti savo pacientei. Juk, anot Lizos, ar verta jaudintis dėl tokio menkniekio, kaip amžiaus skirtumas, jei visais kitais atžvilgiais santykiai yra brandūs ir tvirti ?

Psichologė iš visos širdies tvirtina, kad Rafi neturėtų nerimauti dėl 14 metų skirtumo, jei Deividas toks mylintis, atsidavęs ir atsakingas vyras. Gavusi psichologės palaikymą laiminga Rafi visa galva panyra į naują meilės nuotykį su Deividu ir kaskart Lizos kabinete papasakoja pikantiškų dalykėlių apie save ir jaunuolį.

Atrodytų viskas tiesiog puiku, tačiau netikėtai išaiškėja, kad tas subtilusis menininkas, Rafi naujoji aistra ir mylimasis – ne kas kitas, o pačios psichologės sūnus ! Jos brangiausias turtas, vienturtis sūnus Deividas susitikinėja su tuoj į ketvirtą dešimtį įkopsiančia paciente ?!

Lizą ištinka šokas ir jai pačiai prireikia psichoanalitiko pagalbos. Ką jai daryti ? Juk Rafi - jos klientė ir Liza privalo laikytis gydytojo priesaikos ir profesinės etikos. Tačiau Deividas – jos sūnus, jos kūnas ir kraujas, todėl ji niekaip negali ramiai pro pirštus žiūrėti į Rafi ir Deivido romaną, ypač klausydamasi tų atvirų pikantiškų miegamojo detalių, kuriomis noriai dalinasi jos nieko neįtarianti klientė.

Paini, sudėtinga, pikantiška ir išties juokinga situacija kažkaip juk turi būti išspręsta… Ir greičiausiai visai ne taip kaip jūs galvojate…