N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda
Sveika, sužadėtine!
Family Stone, The (2005)
Žanras: Komedija
Sukurta: 20th Century Fox
Platintojas: Forum Cinemas UAB
Kino teatruose nuo: 2005-12-16
Trukmė: 1h 45 min
Cenzas: N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda

Pamenate komediją "Paskutinis jaunikio išbandymas"? Dabar atėjo laikas paskutinį išbandymą patirti nuotakai!

Everetas Stounas (akt. D. Mulroney) - mylimiausias sūnus didžiulėje, vieningoje ir susitelkusioje kaip kumštis Stounų šeimoje. Šeimoje, kuri anaiptol nelengvai įsileidžia į savo gretas pašaliečius. Vargšelė Evereto mergina Meredit (akt. S. J. Parker) net neįsivaizduoja, kas jos laukia.

Everetas myli Meredit. Myli taip smarkiai, kad net planuoja jai pasipiršti. Be abejo, prieš žengdamas šį svarbų ir atsakingą žingsnį, jis nusprendžia mylimąją supažindinti su savo šeima. Kalėdos - ar gali būti geresnis laikas visiems susipažinti? Susėsti už bendro stalo, šiltai ir maloniai pabendrauti... Kurgi ne! Vos Everetui ir Meredit atvykus į Stounų namus, prasideda "linksmybės". Pažintis prasideda visai ne taip, kaip buvo planuota, o toliau viskas vyksta dar blogiau. Stounams sūnaus išrinktoji nepatinka. Nepatinka, ir taškas.

Sutrikusi ir apstulbinta šalto būsimųjų uošvių priėmimo, Meredit kviečia "pastiprinimą" - savo seserį Džiulę (akt. C. Danes). Tačiau jai atvykus, situacija dar labiau komplikuojasi. Visa Stounų šeimynėlė susitelkia kovai prieš jungtines sesučių pajėgas!

Rež. Thomas Bezucha

Vaidina: Sarah Jessica Parker (TV serialas "Seksas ir miestas", "Marsas atakuoja!"), Dermotas Mulroney ("Mano geriausio draugo vestuvės"), Claire Danes ("Romeo ir Džuljeta", "Terminatorius 3: mašinų prisikėlimas"), Diane Keaton ("Krikštatėvis", "Krikštatėvis II", "Krikštatėvis III", "Nuotakos tėvas", "Pirmųjų žmonų klubas", "Mylėti(s) smagu"), Rachel McAdams ("Naktinis reisas", "Užrašų knygutė"), Craigas T.Nelsonas ("Velnio advokatas", "Uodega vizgina šunį"), Tyrone'as Giordano ("Gal tai - meilė…"), Paulas Schneideris ("Elizabettaunas"), Luke'as Wilsonas ("Klyksmas 2", "Čarlio angelai", "Užsispyrusi blondinė", "Karališkieji Tenenbaumai", "Griausmingieji Čarlio angelai", "Užsispyrusi blondinė 2", "Aplink pasaulį per 80 dienų")